Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Biuro prasowe

Poradnia Leczenia Ran w Szpitalu LUX MED

W Szpitalu LUX MED uruchomiono poradnię leczenia ran. Pacjenci z ranami przewlekłymi będą pod opieką zespołu pielęgniarskiego, który czuwa nad leczeniem rany i edukacją zdrowotną. Poradnia zapewnia również diagnostykę mikrobiologiczną i konsultację lekarską.

Leczenie ran przewlekłych, takich jak stopa cukrzycowa, owrzodzenia, odleżyny, oparzenia, trwa często miesiącami. Jest to bardzo uciążliwe zarówno dla osoby dotkniętej tym problem, jak i dla członków jej rodziny. W Szpitalu LUX MED wykwalifikowany zespół pielęgniarski zapewnia kompleksową opiekę nad pacjentem z raną przewlekłą, stosując nowoczesne metody leczenia. Pomoc obejmuje konsultację i prawidłowy dobór opatrunków, nadzór nad gojącą się raną oraz edukację zdrowotną. W razie potrzeby oferowana jest diagnostyka mikrobiologiczną (posiewy z rany) i konsultacja lekarska.

Więcej na temat leczenia ran będzie się można dowiedzieć 27.02.14 w godz. 15-16 podczas bezpłatnego czatu z Piotrem Iwińskim i Agnieszką Szewczyk, ekspertami specjalizującymi się w terapii leczenia ran. Aby wziąć udział w czacie wystarczy kliknąć tutaj.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności