Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Aktualności

Bieżące

2018-03-15

Zmiany w Warszawskich Centrach Medycznych

LUX MED zmienia się dla swoich Pacjentów - sprawdź jakie zmiany wprowadziliśmy w obrębie warszawskich placówek przy ul. Szernera oraz przy ul. Bobrowieckiej.

W naszych przychodniach szczególnie dbamy o najmłodszych Pacjentów. Staramy się, aby wizyty lekarskie odbywały się w miłej atmosferze i przyjaznym otoczeniu, tak aby uniknąć związanego z nimi stresu.

Dlatego właśnie, z przyjemnością informujemy, że w naszym Centrum Medycznym przy ul. Szernera 3 powstaje duży oddział pediatryczny. Z myślą o naszych najmłodszych pacjentach, przygotowaliśmy zarówno gabinety dla dzieci chorych jak i dla dzieci zdrowych oraz gabinety zabiegowe z możliwością pobrań krwi i wykonywania szczepień. Będzie także możliwość korzystania z Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych dorosłych Pacjentów, w Centrum Medycznym przy ul. Bobrowieckiej 1 zwiększamy ilość gabinetów oraz dostępność usług rehabilitacyjnych.
Zapewniamy:

  • specjalistyczną opiekę lekarzy i fizjoterapeutów
  • szeroki zakres usług rehabilitacyjnych
  • dostępność dogodnych terminów

Mamy nadzieję, że spełni ono Państwa oczekiwania, a korzystanie z niego będzie komfortowe w myśl naszych wartości, którymi są przede wszystkim profesjonalizm, opiekuńczość i partnerstwo.

Zapraszamy do zapisywania się na wizyty poprzez naszą ogólnopolską infolinię 22 33 22 888 lub przez Portal Pacjenta.

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności