Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Aktualności

Bieżące

2018-09-04

Grupa LUX MED po raz kolejny jest Partnerem Forum Ekonomicznego w Krynicy

Forum Ekonomiczne KrynicaForum Ekonomiczne w Krynicy oraz organizowane w ramach głównego wydarzenia Forum Ochrony Zdrowia, od ponad 8 lat umożliwia wymianę doświadczeń i prezentację nowych pomysłów zarządzania systemem ochrony zdrowia, pokazując jak ważny jest to aspekt w debacie publicznej.

Grupa LUX MED jako lider rynku prywatnych usług medycznych w Polsce już po raz kolejny aktywnie włącza się w dyskusje branżowe, dotyczące wyzwań i perspektyw rozwoju organizacji systemu opieki zdrowotnej w naszym kraju.

W ramach naszego zaangażowania w wydarzenie, Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED, weźmie udział w 4 panelach dyskusyjnych jako panelistka lub moderator:

  • 4 września: 12:15 - 13:15 - Współdziałanie sektora publicznego i prywatnego na rzecz profilaktyki i leczenia w obliczu wyzwań systemowych.
  • 4 września: 15:15 - 16:15 - Jak kupić najwięcej zdrowia? Efektywne mechanizmy alokacji środków w ochronie zdrowia.
  • 5 września: 11:55 - 12:55 - Źródła finansowania - w ramach debaty Ministerstwa Zdrowia „Wspólnie dla Zdrowia".
  • 5 września: 14:20 - 15:20 - Dlaczego kobiety będą rządzić światem w 2025 r.?

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych profili na LinkedIn oraz Twitter, gdzie kilka razy dziennie pojawiać się będą aktualności na temat uczestnictwa Grupy LUX MED w tym niezwykle ważnym wydarzeniu.

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności