Powiększ czcionkę:

Drukuj

Rabaty w sieci salonów optycznych

Atrakcyjne pakiety w sieci salonów optycznych w placówkach Grupy LUX MED na terenie Warszawy. Zapraszamy do korzystania z rabatów.

Rabaty dla Pacjentów Grupy LUX MED w sieci salonów optycznych, znajdujących się w placówkach LUX MED - do jednej pary okularów można wykorzystać jeden pakiet ofertowy, rabaty nie łączą się z innymi promocjami.

Pakiet biurowy - 200 zł zniżki przy zakupie oprawy z jednoogniskowymi, lekkimi soczewkami korekcyjnymi typu Airwear i PNX z wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną, które redukują odbicia światła i posiadają gwarancję na mikropęknięcia.

Pakiet progresywny - 400 zł zniżki przy zakupie okularów z markowymi soczewkami progresywnymi firmy Essilor, Hoya lub Seiko z gwarancją adaptacji.

Pakiet dziecięcy - 50% zniżki na soczewki korekcyjne z zakresu magazynowego przy zakupie dowolnej oprawy lub 200 zł zniżki przy zakupie opraw z soczewkami z zakresu recepturowego. Dodatkowo do wyczerpania zapasów - oprawy Fisher Price z futerałem w atrakcyjnej cenie 290 zł.

Z oferty można skorzystać w salonach optycznych w placówkach Grupy LUX MED:
LUX MED, Al. Jerozolimskie 162, przy gab. 43,
LUX MED, Al. Stanów Zjednoczonych 72, II p., przy gab. okulistycznym,
LUX MED, 17 Stycznia 39,
LUX MED, Marriott, IX p.,
LUX MED, Wołoska 7, wejście D2, przy gab. okulistycznym,
LUX MED, Jana Pawła II 78, II p.,
LUX MED, 17 Stycznia 49.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności