Powiększ czcionkę:

Drukuj

Laserowa korekcja wzroku - Centrum Medyczne MAVIT

Przedłużenie współpracy z CM MAVIT na zabiegi laserowej korekcji wad wzroku - nowe rabaty.

Miło nam poinformować, że współpraca Grupy LUX MED oraz Centrum Medycznego MAVIT, w zakresie rabatów na zabiegi laserowej korekcji wady wzroku, została przedłużona. Pacjenci posiadający skierowanie oraz kartę Grupy LUX MED mogą skorzystać z 7% zniżki na kwalifikację do zabiegu oraz na laserową korekcję wad wzroku wszystkimi metodami realizowanymi w CM MAVIT.

laserowa korekcja wzrokuLaserowa korekcja wad wzroku to bezpieczna, powszechnie uznana i skuteczna metoda korekcji wzroku, pozwalająca w większości przypadków na całkowite pozbycie się okularów i soczewek kontaktowych. W Centrum Medycznym MAVIT w Warszawie, jako jednym z najbardziej doświadczonych ośrodków chirurgii refrakcyjnej w Polsce, zabiegi wykonywane są najnowocześniejszymi laserami: excimerowym MEL®80 oraz femtosekundowym VisuMax®. Urządzenia te wykorzystują całkowicie bezpieczną dla ludzkiego oka wiązkę promieniowania, doprowadzając do usunięcia mikroskopijnej warstwy rogówki, co sprawia, że jej krzywizna ulega zmianie. Wraz z laserem MEL®80 wykorzystywana jest także platforma aberrometryczna i topograficzna - CRS-MASTER®. System ten umożliwia zaplanowanie i przeprowadzenie zindywidualizowanych zabiegów - dostosowanych do każdego Pacjenta. Dzięki temu zminimalizowane jest możliwość wystąpienia powikłań podczas laserowej korekcji wzroku.

Posiadanie lasera femtosekundowego VisuMax® daje możliwość oferowania innowacyjnych metod laserowej korekcji wad wzroku, tj. femtoLASIK, ReLEx® Flex i ReLEx® Smile, które Centrum Medyczne MAVIT wprowadziło jako pierwszy ośrodek w Polsce, a co za tym idzie - ma największe doświadczenie w wykonywaniu zabiegów laserowej korekcji tymi metodami.

Obecnie w placówce wykonywane są zabiegi laserowej korekcji wad wzroku metodami m.in.: PRK, EBK, femtoLASIK, ReLEx® Smile oraz LBV (korekcja starczowzroczności u osób po 40 roku życia).

Laserowa korekcja wad wzroku pozwala na korygowanie krótkowzroczności do -10,0D, nadwzroczność do +4,0D, astygmatyzmu do 5,0D. Kandydatem do laserowej korekcji wzroku może być osoba, która ukończyła 21 lat, ma ustabilizowaną, co najmniej od roku wadę wzroku oraz nie cierpi na inne schorzenia oka, np. wirusowe zapalenie rogówki, półpasiec oczny, jaskrę, zaćmę, odwarstwienie siatkówki, niektóre zwyrodnienia siatkówki, stożek rogówki lub inne zwyrodnienia rogówki, zespół suchego oka, choroby naczyniowe oka, krótkowzroczność wysoką zwyradniającą, oczopląs.

Laserowej korekcji nie możemy wykonać też u kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz u osób przyjmujących stale leki sterydowe. Zabiegi wykonuje się ambulatoryjnie i są one całkowicie bezbolesne. Stosowane jest znieczulenie miejscowe. Procedura trwa tylko kilkanaście minut, a działanie lasera to kilkadziesiąt sekund. Efekty zabiegu (po pełnym ustabilizowaniu ostrości wzroku) są trwałe i nie wpływają na możliwość wystąpienia innych schorzeń oczu.Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu!
Zadzwoń i dowiedz się więcej: 22 569 59 00.
www.mavit.plW naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności