Powiększ czcionkę:

Drukuj

Karty rabatowe

LUX MED we wszystkich swoich ogólnodostępnych Centrach Medycznych oferuje swoim Pacjentom atrakcyjne rabaty. Szczegółowe zasady korzystania ze zniżek w placówkach LUX MED znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Wymienione zniżki nie sumują się z innymi rabatami oferowanymi przez LUX MED w dniu dokonania transakcji.

Warunkiem otrzymania rabatu jest:
  • zgłoszenie przed płatnością chęci skorzystania z przysługującego rabatu;
  • okazanie karty członkowskiej jednego z poniżej wymienionych partnerów LUX MED.
Rabatem objęte są jednorazowe świadczenia medyczne z wyłączeniem takich usług jak: HEMORON, kontrasty do badań oraz opłaty za abonamenty.

Rabaty nie sumują się.

Dzięki współpracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Grupy LUX MED każda rodzina z co najmniej trojgiem dzieci posiadająca Kartę Dużej Rodziny od listopada 2014 rok może korzystać z 15% zniżki na opiekę medyczną.Karta Dużej Rodziny

Grupa LUX MED została partnerem ogólnopolskiego programu „Karta Dużej Rodziny", który przysługuje rodzinom z przynajmniej trojgiem dzieci, niezależnie od dochodu. Od listopada 2014 roku rodziny wielodzietne mogą korzystać z 15% ulgi na usługi medyczne w placówkach LUX MED i Medycyny Rodzinnej, a także Szpitalu LUX MED przy ul. Puławskiej w Warszawie.

Karta jest wydawana bezpłatnie i bez względu na dochód każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci - do 18. roku życia lub do ukończenia nauki, a maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. W ciągu najbliższych lat z Karty może korzystać 3,4 mln osób, w tym 2 mln dzieci.

Rabat jest przyznawany podczas zakupu usługi w placówkach LUX MED i Medycyny Rodzinnej oraz w Szpitalu LUX MED.Zniżka dla Absolwentów Akademii Leona Koźmińskiego

Marka Przyjazna Nauczycielom
Każdy absolwent Akademii Leona Kożmińskiego posiadający Kartę Absolwenta Koźmińskiego jest uprawniony do 10% zniżki przy zakupie jednorazowych usług medycznych aktualnie oferowanych w centrach medycznych LUX MED w całej Polsce.

Zniżka nie jest sumowana z innymi zniżkami oferowanymi w centrach medycznych LUX MED oraz innymi rabatami przyznanymi przez Grupę LUX MED.

Zniżka nie obowiązuje przy zakupie abonamentów indywidualnych oraz programów.

Warunkiem otrzymania rabatu jest okazanie karty przed dokonaniem płatności za usługi medyczne.

Program Karty Absolwenta ALK działa od listopada 2009 roku, umożliwia jej posiadaczom korzystanie na preferencyjnych zasadach z oferty szkoleń i studiów w uczelni, ze szkolnej biblioteki oraz z usług licznych firm współpracujących. Jest to także narzędzie służące do promocji firm, których właścicielami lub zarządzającymi są absolwenci Akademii Leona Koźmińskiego.

Kartę Absolwenta Koźmińskiego może zamówić każdy absolwent ALK, który wypełni wniosek na stronie www.absolwenci.kozminski.edu.pl

Karta Klubu Nauczyciela 1
Karta Klubu Nauczyciela 2


Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa

Marka Przyjazna Nauczycielom
LUX MED podpisał z Nauczycielską Agencją Ubezpieczeniową umowę o współpracy partnerskiej. Na mocy umowy posiadacze kart Klubu NAUczyciela uprawnieni są do korzystania z 10% rabatu przy zakupie jednorazowych świadczeń medycznych we wszystkich ogólnodostepnych placówkach LUX MED w Polsce.

Warunkiem otrzymania rabatu jest okazanie karty przed dokonaniem płatności za usługi medyczne. Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. - została utworzona w 1998 roku przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. Misją NAU S.A. jest kompleksowa obsługa instytucji i pracowników oświaty w zakresie produktów ubezpieczeniowych i finansowych.

Karta Klubu Nauczyciela 1
Karta Klubu Nauczyciela 2


Karta klienta WARTY

LUX MED udziela zniżek Pacjentom legitymującym się imienną Kartą Klienta Warty. Zniżka wynosi 5% od wartości usługi medycznej, określonej w aktualnym cenniku LUX MED.

 


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności