Powiększ czcionkę:

Drukuj

Zamów e-receptę

Zamawianie recept jeszcze nigdy nie było takie proste!

Pacjenci LUX MED mają możliwość korzystania z nowoczesnego rozwiązania jakim jest e-Recepta. Jest to wygodne rozwiązanie, umożliwiające zamówienie recepty na przepisane przez lekarza leki bez konieczności wizyty w placówce medycznej. Zamówioną w Portalu Pacjenta e-Receptę można zrealizować w wybranej przez siebie aptece na podstawie otrzymanego SMS-a z odpowiednim kodem umożliwiającym odbiór leków.

Usługa skierowana jest do Pacjentów, którzy korzystają z kontynuacji leczenia online, posiadają historię zdrowia i choroby zapisaną w dokumentacji medycznej oraz przyjmują leki stosowane w leczeniu chorób przewlekłych, hormonalnej terapii zastępczej lub antykoncepcji.

Rozwiązanie jest dostępne w Portalu Pacjenta oraz w aplikacji mobilnej (aby skorzystać z niego w aplikacji mobilnej należy zainstalować najnowszą aktualizację).

Zaloguj się do Portalu Pacjenta i zamów e-receptę!

e-Recepta

Korzyści e-Recepty:

  • dostęp do wszystkich recept z poziomu komputera i telefonu
  • zdalne wystawianie recept dla Pacjentów przewlekle chorych
  • możliwość wykupienia części przepisanych leków bez konieczności proszenia o odpis z recepty w aptece

Więcej informacji na temat e-Recepty oraz instrukcję zamawiania recept online w Portalu Pacjenta znajdziesz TUTAJ.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności