Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Regiony

2016-07-06

Nowe usługi w Centrum Medycznym w Rzeszowie

Od lipca pacjenci rzeszowskiej placówki LUX MED przy al. Kopisto 1 mogą korzystać z nowych usług - videodermatoskopia znamion skórych oraz USG stawów biodrowych noworodków i niemowląt.

Videodermatoskopia jest badaniem, podczas którego ocenia się znamiona widoczne na skórze. Do ciała pacjenta przykładania jest specjalna kamera, a zarejestrowany obraz zostaje znacznie powiększony na ekranie komputera - badanie pozwala dokladnie skontrolować zmiany skórne. Więcej informacji o videodermatoskopii w Rzeszowie. 

Najmłodszych pacjentów zapraszamy z kolei na USG stawów biodrowych, które umożliwia ocenę wyglądu panewki, głowy kości udowej oraz ich wzajemnego położenia względem siebie. (USG stawów biodrowych u dzieci do 1 roku życia wykonywane jest w celu wykluczenia lub potwierdzenia tzw. dysplazji stawu biodrowego). Więcej informacji o USG bioderek nowordoków i niemowląt w Rzeszowie.

Dodatkowe informacje i zapisy: (17) 275 59 80.
Strona placówki

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności