Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Regiony

Aktualności

  • Od lipca pacjenci rzeszowskiej placówki LUX MED przy al. Kopisto 1 mogą korzystać z nowych usług - videodermatoskopia znamion skórych oraz USG stawów biodrowych noworodków i niemowląt.Videodermatoskopia jest badaniem, podczas którego ocenia się znamiona widoczne na skórze. Do ciała pacjenta przykładania jest specjalna kamera, a zarejestrowany obraz zostaje znacznie powiększony na ekranie komputera - badanie pozwala dokladnie skontrolować zmiany skórne.
  • W krakowskiej placówce LUX MED przy ul. Mehoffera 10 Pacjenci mogą już korzystać z nowych zabiegów okulistycznych, takich jak operacja okulistyczna gradówki, ostrzyknięcie gradówki, usunięcie kępek żółtych, operacja okulistyczna brodawki czy naczyniaka powieki.
  • Bezpłatne badania profilaktyczne, konsultacje ze specjalistami, instruktażowe samobadanie piersi i atrakcje dla dzieci - tak będzie wyglądał weekend zdrowia w dniach 7-8 listopada w rzeszowskim Millenium Hall. Podczas dwóch dni w godzinach 12:00-18:00 na terenie Millenium Hall odbędzie się zorganizowany przez LUX MED weekend zdrowia. W tym czasie wszystkich zainteresowanych zaprosimy do zwiedzania nowoczesnej placówki medycznej, która znajduje się na II piętrze centrum handlowego. Przed wejściem do LUX MED nasz personel medyczny przeprowadzi podstawowe...
  • 26 września w godz. 9:00-13:30 Centrum Medyczne przy ul. Lublańskiej 38 w Krakowie zaprasza na Dzień Otwarty, podczas którego przeprowadzane będą bezpłatne konsultacje implantologiczne ze specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej Adamem Balczyńskim. Pacjenci uczestniczący w konsultacjach będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty na zakup implantów Biomet 3i. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zapisy: 12 290 31 94.
  • Od 30 marca w Krakowie przy ul. Dwernickiego 8 działa już czwarta placówka Medycyny Rodzinnej w tym mieście. W nowym Centrum Medycznym Pacjenci mogą korzystać z usług m.in. internistów, pediatrów i lekarzy rodzinnych, a także wykonać USG.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności