Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Plany i programy
Nasz Doradca pomoże
w wyborze i podjęciu najlepszej decyzji

Plan Opieki Medycznej z poradami on-line

Plan Opieki Medycznej z poradami on-line
Nasz Doradca odpowie na Twoje pytania.

W napiętym harmonogramie dnia czasami trudno znaleźć Ci czas na wizytę u specjalisty? Nie wiesz, jak zachować się w nagłych wypadkach, gdy Ty lub Twoje dziecko potrzebujecie pilnej pomocy medycznej? Chcesz szybko i w prosty sposób uzyskać indywidulaną poradę doświadczonego lekarza - dowolnego dnia i bez wcześniejszej rezerwacji?

Z myślą o osobach, które cenią swoje zdrowie, czas i wygodę, przygotowaliśmy usługę profesjonalnych porad medycznych on-line udzielanych przez lekarzy, pielęgniarki i położne. Dzięki nim z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu możesz szybko uzyskać fachową pomoc medyczną dla siebie lub swojego dziecka.

  • Korzystając z konsultacji on-line, oszczędzasz swój czas - w szybki i prosty sposób uzyskujesz poradę medyczną doświadczonego specjalisty bez wychodzenia z domu czy z pracy - tam, gdzie jest Ci wygodnie. Z konsultacji on-line możesz korzystać także np. podczas urlopu lub podróży - z dala od najbliższej placówki, również za granicą. 
  • Nie musisz narażać swojego dziecka na kontakt z innymi chorymi. W komfortowych dla dziecka warunkach domowych możesz uzyskać pomoc medyczną, która poprawi jego samopoczucie i zdrowie. Specjalista służy pomocą także w nagłych wypadkach - doradzi m.in., czy musicie udać się na konsultację do placówki i jakie badania powinniście wykonać. 

Doświadczeni lekarze, pielęgniarki i położne podczas wirtualnej rozmowy:

  • udzielą Tobie lub dziecku indywidualnych e-konsultacji medycznych dotyczących m.in. profilaktyki, objawów chorób i dawkowania leków,
  • w razie potrzeby zlecą badania, które wykonacie w placówkach LUX MED z 15% rabatem,
  • skierują na konsultacje podyktowane wskazaniami medycznymi, które zrealizujecie w naszych placówkach za 95 zł.


Korzystaj ze zdalnych porad medycznych on-line - oszczędzaj czas i zyskaj szybki, nielimitowany dostęp do specjalistów medycznych wtedy, kiedy Ty lub Twoje dziecko potrzebujecie profesjonalnej porady naszych specjalistów - także w nagłych wypadkach.

Sposób płatności
Opłata roczna
Płatność jednorazowa za 1 rok
354 zł
Płatności w 2 ratach (co 6 miesięcy)
2 x 186  zł

Zapoznaj się ze szczegółowym zakresem Planu
Przewodnik

Regulamin

Zobacz listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności