Powiększ czcionkę:

Drukuj

Plan Opieki Medycznej Wierzba

Kompleksowa opieka medyczna
Plan Opieki Medycznej Wierzba
Nasz Doradca odpowie na Twoje pytania.
Kup pakiet online

Plan Opieki Medycznej Wierzba to propozycja dla osób, które chcą korzystać z kompleksowej opieki medyczną. Plan zapewnia bardzo szeroki dostęp do konsultacji specjalistycznych oraz szerokiego zakresu badań diagnostycznych, szczepień, profilaktyki stomatologicznej, rehabilitacji, wizyt domowych, zabiegów ambulatoryjnych. Przeznaczony jest dla osób dorosłych w wieku od ukończenia 18 do ukończenia 65 roku życia. System finansowania oparty jest na niższej rocznej opłacie abonamentowej i niewielkich dopłatach do zrealizowanych usług.

 Dostęp do sieci placówek Grupy LUX MED oraz 500 placówek partnerskich


Abonament + dopłaty za zrealizowane usługi

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ?

Wygodne zawarcie umowy - zapewniamy Ci elektroniczne zawarcie umowy oraz możliwość opłacenia pakietu poprzez system PayU S.A. - dzięki temu oszczędzisz czas i aktywujesz pakiet w wybranym przez siebie dniu roboczym.

Rozbudowana sieć placówek medycznych - po wykupieniu abonamentu zyskasz dostęp do największej w Polsce sieci niepublicznych placówek medycznych (LUX MED oraz Medycyna Rodzinna) oraz do ponad 500 placówek, z którymi współpracujemy (lista placówek dostępna na stronie www.luxmed.pl/placowkiwspolpracujace_wspolplacenie).

Dodatkowe rabaty - po wykupieniu abonamentu otrzymasz 10% rabatu na usługi dostępne w placówkach LUX MED i Medycyna Rodzinna, których nie obejmuje Twój pakiet. Z rabatu możesz także korzystać w Szpitalu LUX MED, Carolina Medical Center oraz placówkach PROFEMED.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA OBSŁUGOWE

Portal Pacjenta - platforma internetowa umożliwia przeglądanie grafiku pracy lekarzy, rezerwację i odwoływanie wizyt. Po podpisaniu regulaminu w placówce LUX MED za pośrednictwem Portalu możesz odbierać wyniki badań laboratoryjnych opatrzone komentarzem lekarskim oraz zadawać lekarzowi uzupełniające pytania do odbytych wizyt.

Telefoniczna Informacja Medyczna - dzwoniąc z problemem zdrowotnym na infolinię Grupy LUX MED, możesz uzyskać pomoc przez całą dobę. Zespół TIM tworzą doświadczeni lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni, którzy zbierają od dzwoniącego informacje i starają się doradzić, jakie działania należy w danej sytuacji podjąć.

Ogólnopolska Informacja - wybór opcji połączenia skraca czas oczekiwania na rozmowę z konsultantem, dzięki czemu możesz szybciej zarezerwować lub odwołać termin wizyty oraz uzyskać potrzebne informacje.


SMS-owe przypomnienie o terminach wizyt - dzień przed zaplanowaną wizytą lub umówionym badaniem otrzymasz SMS z przypomnieniem o godzinie i miejscu, w którym się odbędzie. Odpowiadając na otrzymanego SMS-a, możesz także odwołać wizytę.

Elektroniczna dokumentacja medyczna - system informatyczny LUX MED zapewnia naszym lekarzom szybki dostęp do Twojej dokumentacji medycznej - wyników badań, poprzednich zaleceń lekarskich czy przepisanych leków, dzięki czemu proces Twojego leczenia będzie przebiegał sprawniej.

ZAPOZNAJ SIĘ Z ZAKRESEM PLANU OPIEKI MEDYCZNEJ

(Prezentowana tabela stanowi jedynie hasłowe zestawienie usług dostępnych w ramach Planu. Szczegółowy wykaz usług wchodzących w zakres Planu Opieki Medycznej opisany jest w pliku PDF dostępnym pod tabelą).


Sposób płatności
Opłata roczna
Płatność jednorazowa za 1 rok
1 977 zł
Płatności w 2 ratach (co 6 miesięcy)
2 x 1 028  zł
Płatności w 4 ratach (co 3 miesiące)
4 x 525 zł

Zapoznaj się ze szczegółowym zakresem Planu
Zobacz listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności