Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Plany i programy
Nasz Doradca pomoże
w wyborze i podjęciu najlepszej decyzji

Oferta preferencyjna dla osób którym zakończył się abonament firmowy

Oferta na preferencyjnych warunkach cenowych w trzech zakresach do wyboru!
Oferta preferencyjna dla osób którym zakończył się abonament firmowy
Nasz Doradca odpowie na Twoje pytania.

Zakończyła się Twoja opieka medyczna finansowana przez pracodawcę? Chcesz zachować dostęp do usług medycznych opłaconych z góry? Zależy Ci, aby Twoi bliscy wciąż byli objęci opieką przez największą firmę medyczną w Polsce?

Możesz zachować komfort i bezpieczeństwo posiadania prywatnej opieki medycznej w znacznie obniżonej cenie. Plany „Kontynuacja" zostały stworzone dla osób do 70 roku życia, które posiadały opiekę w LUX MED w ramach abonamentu pracowniczego i od chwili jej zakończenia nie minęło 30 dni.

Dzięki planom „Kontynuacja":

Oszczędzisz czas, ponieważ możesz uruchomić swój pakiet już na następny dzień roboczy od zakupu i zachować ciągłość posiadania opieki.


Oszczędzasz pieniądze, ponieważ otrzymujesz rabaty na usługi nieobjęte zakresem, a cena samych planów jest niemal połowę niższa niż podobnych zakresowo ofert.


Dbasz o zdrowie kompleksowo, gdyż zakresy są tak dobrane, aby łączyły konsultacje i badania od niezbędnego minimum po usługi wysokospecjalistyczne.


W poszczególnych zakresach wymienione są specjalizacje lekarskie i badania, do których zapewniony jest nieograniczony dostęp. Usługi takie jak: rehabilitacja, wizyty domowe czy druga opinia medyczna świadczone są na zasadach określonych w szczegółach planów znajdujących się poniżej:


W razie pytań, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w dobraniu oferty do potrzeb Twoich i Twojej rodziny.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności