Powiększ czcionkę:

Drukuj

Standardowe leczenie endodontyczne

leczenie endodontyczneGabinety stomatologiczne w stolicy nie należą do rzadkości, a możliwość skorzystania zarówno z tradycyjnego leczenia, jak i z bardzo skomplikowanych zabiegów bywa praktycznie nieograniczona.

Bardzo popularna jest stomatologia zachowawcza, a szczególnie leczenie endodontyczne w Warszawie, które pozwala uratować nawet bardzo zniszczony ząb poprzez zachowanie korzenia i przygotowanie go do wykonania korony lub mostu. Endodoncja to również leczenie tkanek okołowierzchołkowych w szerokim rozumieniu, zapobiegające poważnym zmianom w kości pod zębem.

Wsparciem dla leczenia endodontycznego są prześwietlenia rentgenowskie, które pozwalają ocenić stan miazgi i ewentualne zmiany, oraz zaplanować leczenie jeszcze przed otwarciem zęba.

Zabiegi z zakresu endodoncji w Warszawie wykonasz w LUX MED Stomatologia.Powiązane kategorie


Dodatkowe akcje


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności