Powiększ czcionkę:

Drukuj

Spełnij marzenia o hollywoodzkim uśmiechu

licówki w WarszawieNiedające się usunąć przebarwienia zębów, zbyt duże przerwy między zębami (tzw. stemy), czy też mechaniczne uszkodzenia zębów - takie, jak choćby pęknięcia negatywnie wpływają na estetykę uśmiechu.

Nowoczesna stomatologia jednak, pozwala się pozbyć tego problemu w prosty sposób. Wystarczy zdecydować się na licówki w Warszawie które zaoferować może niemal każdy dobry gabinet dentystyczny. Są to swoiste nakładki na przednią część zęba wykonywane z porcelany lub materiału kompozytowego.

Cienka warstwa materiału jest cementowana na przedniej powierzchni zęba, niwelując wszelkie niedoskonałości i pozwalając uzyskać prawdziwy hollywoodzki uśmiech w bardzo krótkim czasie. Zazwyczaj wystarczą trzy wizyty u stomatologa.

Zapraszamy do LUX MED Stomatologia.


Powiązane kategorie


Dodatkowe akcje


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności