Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > O nas

Czym się zajmujemy ?

Centra medyczne LUX MED

LUX MED - lider i ekspert godny zaufania

Już od ponad 25 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 900 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w ponad 200 placówkach własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju. Do dyspozycji Pacjentów pozostaje około 6500 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.

Zobacz:

Placówki Grupy LUX MED
Marki Grupy LUX MED
Udogodnienia obsługowe
Centra medyczne LUX MED

Poza świadczeniem pomocy obejmującej całość procesu opieki zdrowotnej: od diagnostyki po kompleksowe leczenie, również szpitalne, od podstawowej opieki medycznej po pomoc specjalistyczną, rehabilitację oraz stałą opiekę dla osób starszych, przywiązujemy ogromną wagę do edukacji jak najszerszej rzeszy społeczeństwa w zakresie profilaktyki. Chcemy, aby jak najwięcej osób miało świadomość tego, jak ważne jest prowadzenie zdrowego stylu życia oraz posiadało wiedzę na temat zasad zapobiegania powszechnie występującym chorobom i schorzeniom.

Wierzymy, że równoległy rozwój obu tych obszarów - świadczenie opieki medycznej oraz zaangażowanie w działania profilaktyczne, przyczyni się do sukcesywnej poprawy stanu zdrowia społeczeństwa. Jesteśmy także przekonani, że takie podejście jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby Pacjentów i współczesnego rynku usług medycznych oraz że stanowi znaczący krok w stronę stopniowego redukowania czasu oczekiwania na wizytę u specjalisty. Dzięki pogłębionej wiedzy na temat zdrowia i profilaktyki, uzyskanej od doświadczonych ekspertów, znaczna część społeczeństwa jest w stanie przeciwdziałać chorobom oraz wie, jak należy postępować w ich wczesnym stadium, aby zapobiec dalszemu rozwojowi.

Zobacz:

Sekcja prozdrowotna - Zdrowie od A do Z
Kwartalnik „Blisko Zdrowia"
Zapisy czatów z naszymi specjalistami
Akcje prozdrowotne, w których wzięliśmy udział

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności