Powiększ czcionkę:

Drukuj

Zespół Wyjazdowy w Warszawie

Interwencyjny Zespół Wyjazdowy dyżuruje przez 24 godziny na dobę, przez cały rok.

Zespół zapewnia udzielanie doraźnej pomocy, interwencyjnej opieki medycznej Pacjentom LUX MED na terenie naszych placówek, realizuje wizyty domowe oraz zapewnia usługi transportu medycznego.

W przypadku, kiedy stan zdrowia nie pozwala Pacjentowi przybyć do placówki np. w razie ostrych infekcji, wysokiej gorączki, bólów brzucha, dolegliwości przewlekłych, które uległy nasileniu, nasz lekarz internista, a w przypadku dzieci pediatra, dojeżdżają pod wskazany adres domowy.

Zastrzegamy, iż wizyty te nie zastępują Pogotowia Ratunkowego w sytuacjach zagrożenia życia (urazy, wypadki, oparzenia, bóle w klatce piersiowej, utraty przytomności), w takich sytuacjach należy w bezwzględnie telefonować do publicznego Pogotowia Ratunkowego.

Nasz kompetentny i przeszkolony personel medyczny świadczy również usługi transportu medycznego na terenie Warszawy, kraju oraz poza granice Polski. Istnieje możliwość transportu Pacjenta w obstawie medycznej pielęgniarza, jak również w obecności lekarza i pielęgniarza. Posiadamy sześć samochodów transportu sanitarnego, w tym dwie komfortowo wyposażone karetki reanimacyjne Mercedes Benz Sprinter.


Adres:
ul. Augustówka 24
02-981 Warszawa

Całodobowa ogólnopolska informacja

22 33 22 888

Numer alarmowy

196 70

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności