Powiększ czcionkę:

Drukuj
Informacje o programie

Uwaga: Program Zdrowie Piękno Harmonia obejmuje wyłącznie umowy zawarte do 31 marca 2018 r.

LUX MED od początku działalności zachęcał do dbałości o zdrowie. Każdego roku włączamy się aktywnie w różnego typu akcje profilaktyczne, patronujemy bardzo wielu imprezom sportowym i rekreacyjnym, zapoznajemy z najnowszymi osiągnięciami medycyny i poprzez nasze pismo staramy się przybliżać nawet najtrudniejsze problemy dotyczące zdrowia. Jesteśmy przekonani, że satysfakcja z życia każdego z nas zależy przede wszystkim od kondycji, na którą składa się wiele aspektów określanych jako zdrowy styl życia.

Obecnie mamy przyjemność zaoferować posiadaczom Kart Pacjenta LUX MED Program ZDROWIE PIĘKNO HARMONIA, dzięki któremu, mamy taką nadzieję, łatwiej będzie Państwu prowadzić zdrowy styl życia. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi firmami, dzięki czemu będą Państwo mogli korzystać z ich usług na uprzywilejowanych warunkach.

Informacje dotyczące Karty Pacjenta.


Partnerzy LUX MED

Wybierz rabat dla siebie
Sortuj wyniki
loader

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności