Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > FAQ

Rejestracja wizyty w placówce

Jesteś osobą pełnoletnią i masz zarezerwowaną usługę w ramach abonamentu, za którą nie musisz płacić w recepcji? Czy wiesz, że możesz zatwierdzić ją samodzielnie po przybyciu do placówki?

Jeśli Twoja wizyta kwalifikuje się do samodzielnego zatwierdzenia, najwcześniej 15 minut przed jej rozpoczęciem otrzymasz SMS z pytaniem, czy chcesz ją zatwierdzić. Jeśli odpowiesz "Tak", dostaniesz SMS z informacją, w którym gabinecie odbędzie się wizyta.

Zarezerwowaną wizytę możesz także zatwierdzić za pomocą strony jestem.luxmed.pl. Podaj swój login - numer telefonu, oraz hasło - numer PESEL. Otrzymasz informację, w którym gabinecie odbędzie się wizyta.

Pamiętaj, że wizytę możesz zatwierdzić jedynie na terenie placówki, w której się odbędzie. Możesz to zrobić najwcześniej 15 minut przed jej rozpoczęciem (nie później niż w czasie jej rozpoczęcia).

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami i regulaminami zamieszczonymi poniżej.

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności