Powiększ czcionkę:

Drukuj

CM Medycyna Rodzinna ul. Oławska 27/29

Informujemy, że od 15 kwietnia wszystkie badania laboratoryjne znajdujące się w pakiecie abonamentowym zrealizujesz jeszcze łatwiej - BEZ KONIECZNOŚCI REZERWACJI TERMINU NA POBRANIA!

Po otrzymaniu SMS z informacją o wystawieniu skierowania możesz udać się do placówki bez konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu. Po przybyciu do placówki nie musisz kierować się do recepcji. Zapraszamy bezpośrednio do gabinetu zabiegowego.

Wszystkich formalności dokonasz w gabinecie zabiegowym, a wyniki badań łatwo sprawdzisz na Portalu Pacjenta.

Adres placówki

ul. Oławska 27/29
50-123, Wrocław

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 885

Dyrektor placówki

Monika Pieczkowska
Monika Pieczkowska

Dyrektor Centrum Medycznego

monika.pieczkowska@luxmed.pl


Recepcja CM Oławska
  • poniedziałek - piątek: od 7.00 do 20.00Konsultacje lekarskie

Specjaliści: internista, ginekolog, hematolog, okulista, kardiolog, radiolog, endokrynolog, dermatolog, lekarz chorób zakaźnych, stomatolog, neurolog, gastroenterolog, psychiatra, neurolog dziecięcy, onkolog.

Grafik pracy lekarzy

Badania i inne usługi
Gabinet zabiegowy
Stomatologia
  • stomatologia zachowawcza
  • pedodoncja
Dojazd i parking

Brak bezpłatnych miejsc dla klientów LUX MED. Istnieje możliwość zaparkowania w pobliskiej Galerii Dominikańskiej, gdzie 1-sza godzina parkowania jest bezpłatna.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności