Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Aktualności

Bieżące

2018-04-23

Zmieniamy się dla Ciebie - Grupa LUX MED na nowym piętrze w hotelu Marriott

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że rozwijamy dla Was nasze Centrum Medyczne przy Al. Jerozolimskich 65/79 (budynek Marriott). Teraz nasze usługi będziemy świadczyć również na 8. piętrze hotelu Marriott.

Znajdą tam Państwo placówkę PROFEMED, w której zapewniamy opiekę doświadczonych lekarzy specjalistów, a także gabinet EURODENTAL, w którym będą Państwo mogli skorzystać z najwyższej jakości zabiegów stomatologicznych.

Przypominamy, że pod tym samym adresem, na piętrach 3, 7, 9 i 10, pod marką LUX MED realizujemy usługi dedykowane Pacjentom abonamentowym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z rozszerzoną ofertą Centrum Medycznego. Jesteśmy przekonani, że dzięki nowej przestrzeni będziemy mogli jeszcze lepiej zatroszczyć się o Państwa zdrowie i codzienny komfort.

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności