Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Aktualności

Bieżące

2014-08-27

Szczepienia przeciwko grypie

27 sierpnia rozpoczynamy akcję szczepień przeciwko grypie. Pacjentów zainteresowanych szczepieniem w placówkach Grupy LUX MED zapraszamy na indywidualną kwalifikację do szczepienia, na którą mogą zapisać się pod numerem telefonu 22 33 22 888.

Dla ułatwienia szczepienia możemy też przeprowadzić w siedzibie danej firmy. Warunkiem organizacji są: minimalna liczba chętnych wynosząca 30 osób oraz zamykane pomieszczenie biurowe o powierzchni co najmniej 8m2 z dostępem do umywalki. Program grupowych szczepień ochronnych jest prowadzony przez koordynatorów w różnych miastach Polski, takich jak: Bydgoszcz, Katowice, Tychy, Kraków, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Wrocław, Elbląg, Gorzów Wielkopolski. Mogą być one także realizowane przez nasze placówki partnerskie na terenie kraju.

Osoby zainteresowane zorganizowaniem akcji szczepień grupowych prosimy o przesłanie zgłoszenia pod adres e-mail: grypa@luxmed.pl. Pomocne będzie podanie w temacie maila nazwy miasta, w którym mają być wykonane szczepienia, jeśli jest to jedna lokalizacja.

W pisemnym zgłoszeniu prosimy o uwzględnienie również:

- szacunkowej liczby osób objętych akcją szczepień,
- informacji czy szczepieni mają być także pracownicy bez uprawnień abonamentowych,
- lokalizacji, w której planowane jest przeprowadzenie szczepienia przeciwko grypie,
- nazwiska i numeru telefonu do osoby, z którą możemy się kontaktować przy organizowaniu akcji.

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Państwem koordynator opiekujący się danym regionem i ustali dalsze szczegóły. Firmy, które nie posiadają w abonamencie dla pracowników szczepień przeciwko grypie, zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą na ich wykonanie. Zapytania o ofertę prosimy kierować pod adres grypa@luxmed.pl.

Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że szczepionki są produkowane globalnie, w ograniczonej liczbie i przeznaczony na polski rynek wolumen może skończyć się wcześniej niż planowali dostawcy, dlatego rekomendujemy zaplanowanie szczepień do połowy listopada 2014 r. Historycznie występowały sezony, w których po tym okresie szczepionki były w Polsce niedostępne (np. 2005, 2009 rok).

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Opiekunami Klienta.

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności