Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Aktualności

Bieżące

2019-04-17

Praca placówek w okresie Świąt Wielkanocnych oraz majówki

W okresie Świąt Wielkanocnych i majówki nasze placówki będą działały według tymczasowo zmienionego rozkładu pracy.

  • Zachęcamy do rezerwacji wizyt przez Portal Pacjenta - to najprostszy sposób umówienia badań lub konsultacji z lekarzem wybranej specjalizacji w dogodnym dla Ciebie terminie TUTAJ. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta na Portalu Pacjenta kliknij TUTAJ, aby się zarejestrować.
  • Przypominamy, że w okresie świątecznym nasi Pacjenci mogą korzystać z porad telefonicznych dostępnych pod numerem 22 33 22 888. Czaty i konsultanci Call Center nie będą dostępni w dni świąteczne, tj. 21 i 22 kwietnia oraz 1 i 3 maja - w tych dniach przez 24h będą działały porady telefoniczne.

Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia Centrów Medycznych uzyskają Państwo w plikach zamieszczonych poniżej. Prosimy o sprawdzenie grafików przed zaplanowaniem wizyty lekarskiej.

WARSZAWA

KRAJ

STOMATOLOGIA

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności