Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Aktualności

Bieżące

2018-02-01

Gratulujemy medalistom! - Grupa LUX MED dba o zdrowie olimpijczyków!

Jako Główny Partner Medyczny Polskiego Komitetu Olimpijskiego dbamy o formę naszych olimpijczyków, którzy w dniach 9-25 lutego będą reprezentować Polskę na XXIII Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang.

Od 2014 roku Grupa LUX MED otacza profesjonalną i kompleksową opieką medyczną polskich olimpijczyków i kandydatów na olimpijczyków. Do tej pory dla niemal 1 200 sportowców wykonaliśmy blisko 10 000 procedur medycznych.

Kamil StochPanczeniści

„Jestem przekonana, że nasza współpraca z Polskim Komitetem Olimpijskim przynosi polskim sportowcom wiele korzyści i bardzo się cieszę, że będziemy ją kontynuować. Zwłaszcza, że wspieramy nie tylko mistrzów, ale także tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę na olimpijskie szczyty. Jesteśmy bardzo dumni, że jako Główny Partner Medyczny PKOl możemy być częścią Polskiej Rodziny Olimpijskiej i tym samym współtworzyć historię polskiego sportu" - mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

PKOlPolska Reprezentacja Olimpijska Pjongczang 2018 składa się z 62 zawodników rywalizujących w dyscyplinach: biathlon, bobsleje, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, short track, skoki narciarskie, biegi narciarskie, narciarstwo alpejskie, narciarstwo dowolne, kombinacja norweska i snowboard.


Życzymy zdrowia i mocno trzymamy kciuki za polskich sportowców!

_jO3HCE9GFs

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności