Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Aktualności

Bieżące

2018-12-10

Badania laboratoryjne w LUX MED - teraz wykonasz je jeszcze łatwiej!

Dla Twojej wygody..., wdrażamy rozwiązania, dzięki którym od teraz badania laboratoryjne w naszych Centrach Medycznych wykonasz jeszcze szybciej, bez konieczności rejestracji w recepcji!

Po otrzymaniu skierowania na badania laboratoryjne wyślemy do Ciebie SMS z informacją, czy wszystkie wskazane badania są uwzględnione w Twoim pakiecie medycznym. Jeśli wszystkie badania możesz wykonać bezpłatnie, nie musisz rejestrować się w recepcji Centrum Medycznego w dniu realizacji badań.

Sprawdź gdzie i w jakich godzinach odbywają się badania TUTAJ i od razu udaj się do gabinetu zabiegowego.

Jeśli część badań, na które otrzymałeś skierowanie, nie jest objęta pakietem medycznym, wówczas w dniu badań powinieneś udać się do recepcji Centrum Medycznego, w celu rejestracji. Naszym nowym udogodnieniem nie są objęci również pacjenci bez pakietów medycznych, badania w ramach akcji i programów profilaktycznych oraz badania Medycyny Pracy.

Pamiętaj, że wyniki badań możesz w prosty sposób odebrać na Portalu Pacjenta, bez konieczności wychodzenia z domu. Zaloguj się na Portal Pacjenta TUTAJ

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności