Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla firm > Aktualności

Bieżące

2019-03-05

Nowa oferta dla Małych i Średnich Firm

Wprowadziliśmy nową ofertę dla Małych i Średnich Firm. Ofertę kierujemy do sektora przedsiębiorstw od jednoosobowych działalności gospodarczych po firmy liczące do 50 pracowników. 

Przedsiębiorcy mogą wybrać zakres opieki spośród pięciu przygotowanych pakietów - od Opieki Podstawowej, aż po Opiekę Premium.

Pod opieką Grupy LUX MED Pracownicy zyskują  dostęp do kompleksowej opieki medycznej, m.in. konsultacji lekarzy wielu specjalności czy badań diagnostycznych. W nowej ofercie dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw dostępna jest również opieka stomatologiczna i Medycyna Pracy. Istnieje również możliwość objęcia opieką medyczną bliskich Pracowników, korzystając z pakietów partnerskich i rodzinnych.


Grupa LUX MED stawia na indywidualne podejście do współpracy z przedsiębiorstwami - do dyspozycji Klientów jest dedykowany zespół do obsługi kontraktu.

Opieka medyczna w firmie to benefit, który wzmacnia poczucie satysfakcji i lojalności obecnych pracowników i wpływa na uatrakcyjnienie oferty rekrutacyjnej. Zapewnienie pracownikom dostępu do opieki medycznej w dogodnej lokalizacji i zmniejszenie absencji chorobowej przekłada się na ograniczenie kosztów i poprawę efektywności pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą tutaj.

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności