Powiększ czcionkę:

Drukuj

Chirurgia plastyczna

Poczucie własnej wartości. Pewność siebie. Świadomość swojego wizerunku. Chirurgia plastyczna to coś więcej niż odsysanie tłuszczu czy chirurgia plastycznaplastyka powiek. To więcej niż korekta defektów ciała obniżających jakość życia. To twoja szansa na lepsze życie. Bardziej świadome i pełniejsze.

Chirurgia plastyczna obejmuje szeroką gamę zabiegów. Niezależnie od tego, czy chodzi o usunięcie blizn czy zmarszczek na całej twarzy lub powiększenie piersi najbardziej liczy się profesjonalizm lekarza oraz bezpieczeństwo Pacjenta. Twoi chirurdzy w naszym szpitalu to profesjonaliści najwyższej próby, najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej są wykonywane w warunkach sali operacyjnej, która zapewnia pełne bezpieczeństwo Pacjentowi. 

Kiedy więc uznasz, że potrzebujesz zmiany w swoim wyglądzie - po prostu skontaktuj się z nami. Twoje dobre samopoczucie, świadomość wagi, jaką przywiązujesz do zabiegów oraz pełne bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.


OgFv1GxbShI

W Centrum Chirurgii Plastycznej Szpitala LUX MED zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej wykonują znakomici specjaliści: dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda, dr n. med. Lubomir Lembas, lek. med Łukasz Ulatowski, dr n. med. Marcin Nowak, lek. med. Tomasz Dębski.
Więcej informacji na temat zabiegów realizowanych w Centrum Chirurgii Plastycznej można uzyskać pod numerem telefonu 22 431 20 59 oraz szpital@luxmed.pl 

.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności