Powiększ czcionkę:

Drukuj
Szpital > Nasz zespół

Dr n. med. Marek Tramś

Specjalizacja: ortopedia i traumatologia

Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. II stopień specjalizacji z ortopedii i traumatologii  Stopień doktora nauk medycznych, po studiach doktoranckich w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Warszawie.

Od 2005 r. członek ISAKOS (International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine ) oraz wielu polskich ortopedycznych towarzystw naukowych. Od 2009r. członek Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Doświadczenie: 0d 1995 r. zajmuje się leczeniem urazów i chorób stawów techniką artroskopową u dorosłych i dzieci. Jako pierwszy w Polsce, wspólnie z prof. dr hab. med. Andrzejem Góreckim wykonał artroskopię stawu biodrowego oraz operację „biodra trzaskającego" techniką artroskopową. Uczestnik licznych kursów, autor prac na temat leczenia chorób i urazów stawów techniką artroskopową. w latach 1993-1994 stypendysta, a następnie instruktor AGA ( Arbeitsgemeintschaft fuer Arthroskopie).


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności