Powiększ czcionkę:

Drukuj

Nasi specjaliści

 • Specjalizacja: II stopień urologia, I stopień chirurgia ogólna

  Wykształcenie: Absolwent II Wydział Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista I stopnia chirurgii ogólnej, II stopnia urologii.

  Doświadczenie zawodowe: Asystent oddziału chirurgii i potem urologii Szpitala specjalistycznego w Ostrołęce, Asystent Kliniki Urologii Akademii Medycznej w Warszawie, Szpitala Dzieciątka Jezus, lekarz w Centrum Medycznym Wola oraz Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim.

  Umiejętności: endoskopia i laparoskopia

  Hobby: żeglarstwo


  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista otolaryngologii

  Wykształcenie: Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Wydział Lekarski, uczestniczka wielu polskich i zagranicznych szkoleń oraz konferencji.

  Doświadczenie: staż podyplomowy dr Łazęcka odbyła w Szpital Leczenia Obrażeń im. Dzieciątka Jezus w Warszawie, doświadczenie zawodowe zdobywała w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie, następnie w Klinice Otolaryngologii CMKP w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim. Obecnie - poza Szpitalem LUX MED, pracuje w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu, od 2012 roku jest Ordynatorem Oddziału Szpitalnego Otorynolaryngologii Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS.

  Dodatkowa działalność: Organizacja, przygotowanie i nadzór merytoryczny 6 edycji Międzynarodowego Kursu Chirurgii Endoskopowej Zatok Przynosowych w Kajetanach (w latach 2015, 2013, 2011, 2010, 2009, 2008).

  Hobby: golf, narty, muzyka jazzowa, podróże.


  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia ogólna.

  Wykształcenie:
  Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Akademia Medyczna w Warszawie.

  Doświadczenie zawodowe:
  asystent oraz nauczyciel akademicki w Klinice Chirurgii Ogólnej Szpitala im. Prof. W. Orłowskiego, Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, ordynator oddziałów chirurgii, ortopedii, ginekologii i położnictwa, ordynator TB Driefontein Hospital, konsultant St.Theresa's Hospital, kurs z zakresu chirurgii przewodu pokarmowego i chirurgii laparoskopowej w St.Gallen, starszy asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyń Szpitala im. Św.Anny, chirurg ogólny w CM LIM, koordynator bloku operacyjnego, koordynator Emergency Szpitala LUX MED.

  Zainteresowania: strzelectwo sportowe, łucznictwo.

  Zwiń
 • Specjalizacja: II stopień chirurgia ogólna i urologia; F.E.B.U. (Fellow of the European Board of Urology).

  Doświadczenie:
  20 lat pracy w tym 12 lat w Centrum Onkologii - Instytucie w Warszawie, Adiunkt Kliniki Nowotworów Układu Moczowego; następnie p.o. ordynatora oddziału urologii w Szpitalu Przemienienia Pańskiego w Warszawie; obecnie konsultant w prywatnych klinikach i centrach medycznych.

  Dodatkowe umiejętności: laparoskopia, endourologia.  Zwiń
 • Specjalizacja: II stopień z chirurgii dziecięcejDr n. med. Krzysztof Mozol

  Wykształcenie: Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od 2004 doktor nauk medycznych. Doktorat uzyskany w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

  Uczestnik licznych kursów z zakresu chirurgii dziecięcej i kardiochirurgii w Polsce i za granicą: w Polskiej Akademii Nauk, na Uniwersytecie w Heidelbergu, Gread Ormond Street Hospital for Children w Londynie. Klinika Kardiochirurgii, Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Klinika Kardiochirurgii, University Hospital of Wales Heath Park Cardiff, Cardiac Centre, Swansea.
  Autor licznych publikacji i uczestnik wielu badań naukowych.

  Doświadczenie zawodowe:
  W latach 1991 - 2007 praca na Oddziale Chirurgii Dziecięcej w Szpitalu Bielańskim oraz w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Praca za granicą: Gread Ormond Street Hospital for Children, Cardiac & Transplant Unit w Londynie, Cardiothoracic Department, Morriston Hospital, Swansea NHS Trust, Cardiothoracic Department, University Hospital of Wales, Heath Park, Cardiff & Vale NHS Trust. Obecnie praca w CM LIM i Szpitalu Grupy LUX MED.


  Zwiń
 • Dr n. med Tomasz NetczukSpecjalizacja: specjalista neurochirurg

  Wykształcenie: Akademia Medyczna w Warszawie I Wydział Lekarski, dr n. med., specjalista neurochirurg

  Doświadczenie: Klinika Neurochirurgii II Wydział Lekarski Warszawski Uniwersytet Medyczny Szpital Bielański, Klinika Neurochirurgii Szpital MSW w Warszawie, Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN, prywatna praktyka w ramach której współpracuje z Grupą LUX MED., członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa, współautor kilku publikacji i wystąpień naukowych, uczestnik międzynarodowych szkoleń dotyczących chirurgii kręgosłupa przeprowadzonych w Niemczech, wykonuje operacje z zakresu neurochirurgii w tym z zakresu chirurgii kręgosłupa

  Zainteresowania: historia, żeglarstwo


  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa

  Wykształcenie: absolwentka Akademii Medycznej w Iwano-Frankiwsku (Ukraina),  tytuł doktora nauk medycznychna Ukrainie.

  Doświadczenie: ponad 10 lat pracy na Oddziałach Ginekologiczno-Położniczych w kraju i za granicą. Ukonczyła wiele kursów i szkoleń w zakresie kolposkopii, patologii szyjki macicy, diagnostyki USG w ginekologii i położnictwie, diagnostyki prenatalnej, ginekologii operacyjnej.

  Autorka ponad 10 prac naukowych dotyczących diagnostyki przyczyn poronienia samoistnego.

  Zwiń
 • dr n. med. Marcin NowakSpecjalizacja: specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

  Wykształcenie: absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1994), Specjalizacja z chirurgii plastycznej uzyskana w 2010 roku pod kierunkiem prof. dr hab. med. Józefa Jethona w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w szpitalu im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie; specjalizacja z chirurgii ogólnej II stopnia uzyskana w 2005 roku pod kierunkiem dr Franciszka Adama Walczyńskiego.

  Doświadczenie zawodowe: w latach 1996-2003 asystent oddziału chirurgicznego Szpitala Miejskiego w Otwocku. W latach 2003-2011 asystent, a następnie starszy asystent Kliniki Chirurgii Plastycznej CMKP i Zakładu Chirurgii Plastycznej Endoskopowej szpitala im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie oraz asystent naukowo-dydaktyczny Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Uczestnik wielu zjazdów naukowych, szkoleń i konferencji.

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia

  Kariera zawodowa:Dr Krzysztof Nowosad Lekarz na  Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego, Kierownik Pracowni Diagnostyki Ultrasonograficznej i Ultrasonografii Zabiegowej. Konsultatnt chirurg i kierownik Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii, samodzielny konsultant w dziedzinie chirurgii oraz ultrasonografii.

  Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego potwierdzający kwalifikacje do samodzielnego wykonywania badań USG

  Doświadczenie: Ok. 1500 operacji jako pierwszy operator w zakresie chirurgii ogólnej i laparoskopowej, chirurgii onkologicznej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej; około 3000 zabiegów ambulatoryjnych; około 5000 biopsji pod kontrolą USG i 200 drenaży pod kontrolą USG i CT.
  Zwiń
 • Specjalizacja:  II stopień z chirurgii ogólnej

  Doświadczenie: Wiele lat pracy w oddziałach chirurgicznych zarówno terenowych jak i klinicznych (chirurgia naczyniowa). W życiorysie zawodowym m. in. 8 - mio letni okres pracy w uniwersyteckim szpitalu St. Luke's na Malcie, później przez 10 lat jako ordynator oddziału chirurgicznego szpitala rejonowego. Od wielu lat związany z LUX MED.

  Zainteresowania zawodowe: W przeszłości to chirurgia ogólna w szerokim zakresie, chirurgia naczyniowa i chirurgia ręki.
  Aktualnie, od kilkunastu lat głównie chirurgia przepuklin. Aktywny uczestnik w działalności Polskiego Klubu Przepuklinowego, członek Rady Naukowej tego Stowarzyszenia. Autor publikacji z zakresu chirurgii przepuklin i licznych prezentacji na zjazdach. Jako pierwszy wykonał w Polsce operację przepukliny sposobem Trabucco oraz upowszechnił unikalną metodę operacyjną włoskiego chirurga Gabriele Valentiego z użyciem siatki dynamicznej samoregulującej. Uczestnik licznych zjazdów i kongresów naukowych w kraju i za granicą.  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista otolaryngolog.

  Edukacja: Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi.

  Doświadczenie: długoletni pracownik Akademii Medycznej w Warszawie, nauczyciel akademicki, starszy asystent Kliniki Otolaryngologii Akademii Medycznej Wydziału Stomatologii, w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie. Doświadczenie w prowadzeniu Poradni Przyszpitalnej Laryngologicznej; konsultant Szpitala Śródmiejskiego w Warszawie przy ul. Solec 93; orzecznik- członek zespołu orzekającego o niepełnosprawności w Piasecznie.

  Umiejętności: konsultacje laryngologiczne, leczenie zachowawcze chorób górnych dróg oddechowych, leczenie operacyjne w zakresie górnych dróg oddechowych: septoplastyka, septokonchoplastyka, FESS, konchopastyka diatermią radiofalową, adenotomia, tonsillektomia, mikrochirurgia krtani. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: nieoperacyjne usuwanie zmarszczek przy zastosowaniu diatermii radiofalowej- zabiegi Pelleve oraz ostrzykiwanie mięśni mimicznych twarzy botoxem.

  Hobby: ogród, podróże.

  Zwiń
 • Specjalizacja: II stopień chirurgii ogólnej, II stopień chirurgii onkologicznej.

  Specjalista w zakresie wykorzystywania małoinwazyjnych technik laparoskopowych operacjach na przewodzie pokarmowym, endokrynologii, hematologii i bariatrii.

  Wykształcenie: Absolwent I Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie, Profesor zwyczajny WIM, Członek Rady Naukowej WIM - obecnie z-ca Przewodniczącego Rady Naukowej WIM, Kierownik Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Torakochirurgii CSK MON WIM, Konsultant Krajowy d/s Obronności w Dziedzinie Chirurgii Ogólnej, Przedstawiciel Wojskowej Służby Zdrowia w ICMM (Internationale Committet Military of Medicine).

  Doświadczenie: od 1988 r. - Kierownik Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologii i Torakochirurgii CSK MON WIM, w latach 1985 - 1988 Kierownik Ambulatorium WDW Rynia,

  Kursy i szkolenia: w kraju i zagranicą, m.in.: 2005 „Bariatric Surgery" at the European School of Laparoscopic Surgery Bruksela, Belgia, 2008 „Masters of Minimally Invasive Bariatric Surgery", Duke Endosurgery Center, Floryda, USA, 2008 „Understanding Bariatric Surgery From the Multidisciplinary view", Buenos Aires, Argentyna, 2002 „Chirurgiczne leczenie skrajnej otyłości", Zabrze, 2002 „ Postępy w proktologii", CSK WAM, Warszawa, 2003 „Chirurgiczne Leczenie Otyłości", Warszawa.

  Dorobek naukowy: autor i współautor 145 prac opublikowanych w pismach krajowych i zagranicznych oraz wygłaszanych na zjazdach, promotor prac doktorskich. Autor rozdziału dotyczącego chirurgicznego leczenia otyłości w podręczniku „Chirurgia laparoskopowa" wydanego pod redakcją W. Kostewicza, autor skryptu dla lekarzy specjalizujących się w chirurgii ogólnej dotyczącego chirurgicznego leczenia otyłości. Wielokrotny przewodniczący i współprzewodniczący sesji poświęconym chirurgii małoinwazyjnej na posiedzeniach krajowych jak i zagranicznych.

  Przynależność do Towarzystw Medycznych:
  Towarzystwo Chirurgów Polskich,
  International Federation for The Surgery of Obesity and Metbolic Disorders ( IFSO ),
  European Assotiation for Endoscpic Surgery ( EAES ),
  Internationale Committet Military of Medicine.

  Hobby: sport, książka, teatr

  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchulek. med. Artur Pisarski

  Doświadczenie: Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce stawu kolanowego. Doświadczenie kliniczne zdobywał w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego WUM Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Wykonuje kompleksowe zabiegi w zakresie chirurgii artroskopowej stawu kolanowego (zabiegi naprawcze w obrębie łąkotek i chrząstki stawowej oraz zabiegi rekonstrukcyjne więzadłowe) oraz operacje z zakresu chirurgii urazowej.

  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej i PTOiTR. Odbył szkolenia i kursy z zakresu chirurgii artroskopowej w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria).


  Zwiń
 • Specjalizacja: anestezjologia i intensywna terapiadr Tomasz Piórkowski

  Wykształcenie:
  Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.

  Doświadczenie: Anestezjologia i intensywna terapia w szpitalu wieloprofilowym, Szpital ginekologiczno - położniczy.

  Hobby: tenis, podróże, narty, muzyka

  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista chirurgii ogólnej, chirurgia żył.

  Wykształcenie:
  Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, European Venous Forum.

  Doświadczenie zawodowe: Oddział Chirurgiczny Szpitala Powiatowego w Wołominie, Specjalistyczne Centrum Medyczne FLEBO w Wołominie, Oddział Chirurgii Jednego Dnia Centrum Multi-medica w Zielonce, Szpital LUX MED w Warszawie.

  Wykonanych ponad 3000 zabiegów układu żylnego, w tym nowoczesne operacje wewnątrznaczyniowe żył (laser, fala radiowa). Kursy i szkolenia w zakresie chirurgii laparoskopowej, żywienia w chirurgii, diagnostyki ultrasonograficznej schorzeń układu żylnego, skleroterapii, leczenia schorzeń układu chłonnego, nowoczesnych metod leczenia przewlekłej niewydolności żylnej.

                                            Leczenie żylaków kończyn dolnych metodą radiofalową - film

  iOuaH4V9nMY


  Zwiń

  1 z 1

  Własność LUX MED. Aby uzyskać zgodę na publikację kliknij na kontakt

 • Specjalista chirurgii dziecięcejdr Dorota Rybak

  Wykształcenie: absolwentka I Wydziału AM w Warszawie 1986 r.

  Doświadczenie: wieloletnia praca w oddziałach chirurgii dziecięcej, m.in. w Szpitalu Bielańskim, w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci przy ul.Kopernika - aż do stanowiska ordynatora oddziału chirurgii i ortopedii dziecięcej.

  Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym - zastępca ordynatora oddziału specjalizującego się szczególnie w leczeniu zabiegowym chorób urologicznych, kamicy układu moczowego-endoskopowe leczenie kamicy układu moczowego .
  Zatrudniona w LUX MED od 2009 r.

  Hobby: muzyka


  Zwiń
 • Specjalizacja: otorynolaryngologia.Dr n. med. Mansoor Sharifi

  Doświadczenie:
  Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2002 r.).
  Starszy asystent w Klinice Otolaryngologii Dziecięcej WUM.
  Adiunkt w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej, Centrum Biostruktury WUM.
  Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów - Chirurgów Głowy i Szyi
  Członek Polskiego Towarzystwa Anatomicznego.

  Wykształcenie: W 2007 otrzymał tytułu doktora nauk medycznych z wyróżnieniem (WUM). Specjalizację z otolaryngologii odbył w Klinice Otolaryngologii Dziecięcej WUM. Obecnie pracuje tu jako starszy asystent oraz jest w trakcie specjalizacji z Otorynolaryngologii Dziecięcej. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu otolaryngologii w Polsce i za granicą. Współautor podręcznika dla studentów i młodych lekarzy "Pediatric otorhinolaryngology" pod red. Prof. Mieczysława Chmielika, 2010 r.

  Kursy i szkolenia:
  • 14th International Training Course on Endoscopic and Microscopic Sinus Surgery - Marburg, Germany (06.2014)
  • 11th International Course in Advanced Sinus Surgery Techniques - Amsterdam, Holland (03.2014)
  • 5th conference of Polish Society of the Skull Base Surgery - Białystok, Poland (09.2012)
  • Classic & extended endoscopic approaches in skull base surgery - Warsaw, Poland (11.2011)
  • 7th conference "Anatomy & operation techniques in skull base surgery" - Warsaw, Poland (05.2007)
  • 4th conference "Anatomy & operation techniques in skull base surgery" - Warsaw, Poland (07.2005)


  Operacje: Adenotomia, tonsillotomia, adenotonsillotomia, tonsillektomia, septoplastyka, septokonchoplastyka, FESS, plastyka podniebienia miękkiego i języczka


  Zwiń
 • Specjalizacja: II stopień ginekologii i położnictwa, nadspecjalizacja  ginekologia onkologiczna

  Wykształcenie : Absolwent I Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie; Doktorat w Centrum Onkologii w Warszawie na temat leczenia guzów jajnika o granicznej złośliwości; Dyplom Europejski Laparoskopii Operacyjnej Uniwersytetu w Clermont-Ferrand we Francji;

  Członek Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, Polskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej, European Society for Gynecologic Endoscopy, American Association of Gynecologic Laparoscopist, International Society for Gynecologic Cancer

  Doświadczenie: doświadczenie w zakresie ginekologii operacyjnej z zastosowanie technik małoinwazyjnych i klasycznych, histeroskopia diagnostyczna i operacyjna, chirurgia nowotworów narządów płciowych kobiecych, ultrasonografie i diagnostyka ginekologiczna, zastosowanie chirurgii małoinwazyjnej w ginekologii i ginekologii onkologicznej.

  Autor prac naukowych w piśmiennictwie polskim i zagranicznym w dziedzinie ginekologii onkologicznej. Stypendysta Rządu Francuskiego w zakresie laparoskopii operacyjnej w ginekologii.

  Zwiń
 • Specjalizacja: ginekolog, położnik, specjalista w zakresie uroginekologii.


  Po ukończeniu studiów medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Dr Stec wyjechał do Wielkiej Brytanii gdzie ukończył specjalizację. W ciągu kolejnych lat miał możliwość kształcenia w najlepszych londyńskich szpitalach, między innymi w prestiżowym St Thomas' Hospital. Od 2010 roku jest członkiem Królewskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w Londynie (MRCOG) i posiada certyfikaty tego towarzystwa z zakresu uroginekologii i chirurgii laparoskopowej.

  Specjalizuje się w uroginekologii - leczeniu nietrzymania moczu i obniżenia narządów miednicy, chirurgii laparoskopowej oraz problemach wczesnej ciąży.

  Zwiń

  1 z 11

  Własność LUX MED. Aby uzyskać zgodę na publikację kliknij na kontakt

 • Specjalizacja: ortopedia i traumatologia

  Wykształcenie: Absolwent Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Mińsku 1992-1998. Stopień doktora nauk medycznych uzyskany na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Pracownik naukowo-dydaktyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Doświadczenie:  Od 1999 r. zajmuje się ortopedią - początkowo w Instucie Ortopedii i Traumatologii w Mińsku, a od 2001 r. w Klinice Traumatologii i Chirurgii Ręki Akademii Medycznej w Poznaniu, Klinice Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Ręki Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie a od 2005 r. w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywał również w Wielkiej Brytanii (Department of Hand Surgery Chelsea and Westminster Hospital, Londyn) i Portugalii (Department of Traumatology and Orthopaedic Surgery Garcia de Orta Hospital, Lizbona).

  Specjalista w leczeniu:

  - urazów ręki,
  - powikłań pourazowych,
  - schorzeń tkanki łącznej,
  - zespołów uciskowych nerwów,
  - powikłań po uszkodzeniach spolotu ramiennego oraz nerwów obwodowych,
  - operacyjnym reumatoidalnego zapalenia stawów ręki.

  Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych, polskich i zagranicznych.
  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki oraz ESSKA (Europejskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii).

  Zwiń
 • Specjalizacja: II stopień z chirurgii onkologicznej, I stopień z chirurgii dziecięcej

  Wykształcenie:
  absolwent Pierwszego Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.

  Doświadczenie:
  Szpital Przemienienia Pańskiego w Warszawie, Zakład Anatomii Prawidłowej Akademii Medycznej w Warszawie,  Klinika Chirurgii Onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, Zakład Anatomii Prawidłowej i Klinicznej Akademii Medycznej w Warszawie, Zakład Anatomii Prawidłowej i Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Dodatkowo współpraca z Polską Fundacją Europejskiej Szkoły Onkologii, Szpitalem ENELMED w Warszawie, Medicover oraz LUX MED.
  Od 2012 roku współpraca z grupą LUXMED jako chirurg onkolog, chirurg onkolog dziecięcy, chirurg dziecięcy.

  Zwiń
 • Specjalizacja: pielęgniarstwo.

  Wykształcenie: Warszawski Uniwersytet Medyczny - studia pomostowe I stopnia, kierunek pielęgniarstwo; studia II stopnia na Wydziale Nauk o Zdrowiu WUM, kierunek Zdrowie Publiczne; studia podyplomowe na Wydziale Nauk Ekonomicznych WUM, kierunek Zarządzanie ryzykiem w opiece zdrowotnej.

  Doświadczenie zawodowe: pielęgniarka bloku położniczo-ginekologicznego i urazowej izby przyjęć szpitala Bielańskiego, pielęgniarka ostrego dyżuru ortopedycznego i przychodni przyszpitalnej Szpitala na Solcu, pielęgniarka opatrunkowa chirurgii ogólnej z pododdziałem proktologii Szpitala na Solcu, p.o oddziałowej OIT i Anestezjologii Szpitala na Solcu, koordynator zespołu pielęgniarskiego Działu Pomocy Doraźnej Szpitala LUX MED, wykładowca na kursie specjalistycznym „Leczenie ran dla pielęgniarek" w Warszawie.

  Wybrane kursy i szkolenia: zaopatrzenie nietypowych stomii, standard opieki przedoperacyjnej wobec pacjenta przygotowywanego do planowego wyłonienia stomii, szczepienia ochronne, leczenie ran.

  Zwiń
 • Specjalizacja: II stopień specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii.

  Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.

  Doświadczenie:
  Państwowy Szpital Kliniczny w Otwocku, oddział ortopedii dziecięcej, Szpital im. Michała Okońskiego w Warszawie, oddział ortopedyczno-urazowy, Warszawski Szpital dla Dzieci, Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, CM LIM w Warszawie, CM LUX MED w Warszawie.
  Uczestnik wielu  kursów i seminariów.

  Dodatkowe umiejętności:
  samodzielne wykonywanie badań ultrasonograficznych (od 1997 Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego).

  Hobby:
  sport, podróże, fotografia, muzyka, książki.


  Zwiń
 • Specjalizacja: dermatologia, alergologia, medycyna estetycznadr Elżbieta Talacha

  Wykształcenie: Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi, egzamin specjalizacyjny z dermatologii i wenerologii przed Izbą Lekarską w Dusseldorfie, tytuł alergologa.

  Doświadczenie zawodowe: Klinika Dermatologii i Wenerologii w Wuppertalu pod kierownictwem prof. Hanneke i prof. Lehmanna, Szpital Grupy LUX MED. Specjalizuje się w zakresie oceny zmian skórnych, chirurgicznym usuwaniu znamion, guzków skóry łagodnych i złośliwych brodawek i itp.; chirurgicznym częściowym usuwaniu wrastających paznokci; ostrzykiwaniu zmian naczyniowych (żylaków) i pajączków kończyn dolnych; usuwaniu rozszerzonych naczynek na twarzy; korekcji zwisających powiek i tzw. „worków".

  Od ok. 10 lat zajmuje się medycyną estetyczną - botox, korekta i wypełnianie zmarszczek i kontur ust, poprawa wyglądu i napięcie skóry - mezoterapia i peeling.

  Hobby: narty, podróże, czynne spędzanie wolnego czasu, nordic walking.  Zwiń
 • Specjalizacja: II stopień chirurgii ogólnej

  Wykształcenie: Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, profesor nadzwyczajny w CMKP doktor habilitowany, II stopień specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej.

  Prezes Sekcji Wideochirurgii TChP, członek honorowy Sekcji Endourologii i ESWL PTU

  Doświadczenie: od 2008 r. Kierownik Kliniki Chirurgii Ogólnej i Przewodu Pokarmowego CMKP,  Dziekan Wydziału Pielęgniarstwa SW im. P. Włodkowica w Płocku, Filia w Wyszkowie. Szkolenia w zakresie laparoskopii m.in. w Strasbourg i Bordeaux, Francja. Autorytet w dziedzinie operacji wykonywanych metodami laparoskopowymi.

  Autor lub współautor ok. 130 pozycji piśmiennictwa, promotor prac doktorskich

  Hobby: fotografia, podróże, narty

  Zwiń
 • Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, posiada specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii naczyniowej oraz chirurgii ogólnej. Pracownik Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu operacji w zakresie chirurgii. Uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej. Przyjmuje pacjentów od 16 roku życia. Specjalizacje chirurgia ogólna, chirurgia naczyniowa.

  Zwiń
 • Specjalizacja: ortopedia i traumatologia

  Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. II stopień specjalizacji z ortopedii i traumatologii  Stopień doktora nauk medycznych, po studiach doktoranckich w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Warszawie.

  Od 2005 r. członek ISAKOS (International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine ) oraz wielu polskich ortopedycznych towarzystw naukowych. Od 2009r. członek Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

  Doświadczenie: 0d 1995 r. zajmuje się leczeniem urazów i chorób stawów techniką artroskopową u dorosłych i dzieci. Jako pierwszy w Polsce, wspólnie z prof. dr hab. med. Andrzejem Góreckim wykonał artroskopię stawu biodrowego oraz operację „biodra trzaskającego" techniką artroskopową. Uczestnik licznych kursów, autor prac na temat leczenia chorób i urazów stawów techniką artroskopową. w latach 1993-1994 stypendysta, a następnie instruktor AGA ( Arbeitsgemeintschaft fuer Arthroskopie).


  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia plastyczna, chirurgia ogólna

  Wykształcenie:
  Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie

  Doświadczenie:
  Od 2007r. do chwili obecnej na pracuje stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie oraz na stanowisku asystenta naukowo - dydaktycznego w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Miesięczny staż w Klinice Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Akademickim w Leuven (Belgia) pod kierunkiem Profesora Jana Vranckx'a.

  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Światowego i Europejskiego Stowarzyszenia Towarzystw Chirurgii Plastycznej oraz prestiżowego towarzystwa ISAPS - International Society of Aesthetic Plastic Surgery.
  Korekcja powiek w Szpitalu LUX MED- zobacz film

  wNAjztwc6B8


  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista chirurgii ogólnej

  Wykształcenie:
  Warszawski Uniwersytet Medyczny,

  Doświadczenie:
  Klinika Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej Szpitala im. W. Orłowskiego w Warszawie.

  Szczególne zainteresowania chirugiczne: metody laparoskopowe leczenia przepuklin pachwinowych, pooperacyjnych oraz guzów łagodnych i nowotworowych jelita grubego. Chirurgia laproskopowa pęcherzyka zółciowego, operacje żylaków.

  Autor i współautor wielu prac naukowych z zakresu chirurgii wątroby, flebologii oraz chirurgii jelita grubego.
  Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Sekcji Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich.

  Hobby:
  fotografia, muzyka, sport.

  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista chirurg dziecięcy, specjalista urolog dziecięcy.

  Wykształcenie: II stopień specjalizacji z chirurgii dziecięcej. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Doktor nauk medycznych.

  Doświadczenie: wieloletnie doświadczenie zdobywane w pracy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz w Klinice Chirurgii Dziecięcej. Od 1995 r. adiunkt w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym, a od 2003 r. zastępca ordynatora na Oddziale Chirurgii Dziecięcej.

  Wieloletnie doświadczenie w pracy w ramach oddziału chirurgii dziecięcej, przychodniach specjalistycznych , ostrego dyżuru chirurgicznego oraz jako konsultant oddziałów pediatrycznych i noworodkowych.

  Odbył liczne staże zagraniczne m.in. w Divisione di Chirurgia e Cardiochirurgia Pediatrica, Ospedale Riuniti di Bergamo, Kinderchirurgische Klinik, Zentralkrankenhaus St.Jurgen Strasse), - Divisione di Chirurgia e Cardiochirurgia Pediatrica, Ospedale Bambino Gesu, oraz kursy szkoleniowe, m.in.: „Surgery for congenital heart defects" , "Pediatric Surgery" "European Basic Multidisciplinary Hemodialysis Access Course".

  Członek m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych (aktualnie przewodniczący Oddziału Warszawskiego Towarzystwa), Polskiego Towarzystwa Urologii Dziecięcej, Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej, Baltic Association of Paediatric Surgeons.

  Zwiń

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności