Powiększ czcionkę:

Drukuj
Szpital > Nasz zespół

Nasi specjaliści

 • Dyrektor Szpitala LUX MED

  Specjalizacja: Specjalista chirurgii ogólnej

  Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, studia podyplomowe w European Institute of Telesurgery - Louis Pasteur University of Strasbourg. Autor i współautor ponad 50 publikacji w piśmiennictwie polskim i światowym oraz licznych prezentacji zjazdowych. Odbył staż na Oddziale Chirurgii Naczyniowej i Oddziale Urazowo-Wypadkowym w Groote Schuur Hospital, Kapsztad, RPA. Ukończył wiele kursów i szkoleń, m.in. w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii tętnic, laparoskopii.

  Doświadczenie: Od 1991 roku lekarz kliniki nefrologii w CSK Akademii Medycznej w Warszawie, od 1991 także starszy specjalista oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej im. Św. Anny w Warszawie. Od 1995 roku samodzielny konsultant chirurgiczny w LUX MED. Od 2000 roku samodzielny konsultant chirurgiczny w centrum medycznym LIM; odpowiedzialny za nadzór nad blokiem operacyjnym i dokumentację medyczną.

  Dodatkowe umiejętności: fizjopatologia nurkowania, zaawansowane techniki ratowania życia, orzekanie do płetwonurkowania rekreacyjnego

  Hobby: nurkowanie, narciarstwo, podróże.

  Zwiń
 • Specjalizacja: Specjalista chirurgii plastycznej

  Wykształcenie: Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na Wydziale Lekarskim, I stopień specjalizacji z ortopedii i chirurgii urazowej, II stopień specjalizacji z Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, doktor nauk medycznych.

  Członek m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS).

  Doświadczenie: odbyła staże m.in. na Oddziale Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, w Klinikach: Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Monachium, Onkologii w Szpitalu de la Salpetriere w Paryżu, Chirurgii Ręki w Bremen, Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Szpitalu Saint Louis w Paryżu. Ambasador marki Macrolane w Polsce. Autorytet w chirurgii plastycznej z ogromnym doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej twarzy i piersi.

  Zapis chata z dr Małgorzatą Chomicką - Jandą


  Zwiń

  1 z 24

  Własność LUX MED. Aby uzyskać zgodę na publikację kliknij na kontakt

 • Specjalizacja: II stopień specjalizacji z anestezjologii i intensywnej terapii.

  Doświadczenie:
  lekarz anestezjolog w wielu warszawskich szpitalach, m.in. Szpitalu Akademii Medycznej przy ul. Banacha, Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym, Centrum Zdrowia Dziecka a także CM LIM. Członek zespołu wyjazdowego w Pogotowiu Miejskim - ekipy ratunkowej oraz pediatrycznej.

  Dodatkowe umiejętności: znieczulenia do zabiegów kardiochirurgicznych i przeszczepów.


  Zwiń
 • Specjalizacja: ortopedia

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia urazowa i ortopedia

  Dr hab. n. med. Ireneusz Babiak specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i operacyjnym bólów, zmian pourazowych i zwyrodnieniowych stawów kolanowych, biodrowych, barkowych, kręgosłupa. Leczy deformacje stóp (haluxy, palce młotkowate). Wykonuje operacje: endoprotezy stawów biodrowych i kolanowych, jak też operacje zespolenia kości z powodu złamań, zaburzeń zrostu, operacje naprawcze z powodu zakażeń kości i endoprotez.

  Edukacja: absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, w 2014 uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego nadany na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi

  Doświadczenie: ponad 22-letnie doświadczenie zawodowe zdobywane w trakcie pracy w szpitalach klinicznych w Polsce, Niemczech, Szwajcarii i Szwecji. Wykładowca na kursach szkoleniowych z zakresu operacji rewizyjnych endoprotez stawów, zapaleń kości i stawów, planowania w endoprotezo plastyce stawów, powikłań w ortopedii w Polsce, Niemczech i Szwecji.

  Adiunkt i wykładowca w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz English Division Medical Faculty Univesity of Warsaw. Kierownik Oddziału Zapaleń Kości w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  Uczestnik wielu zagranicznych staży i szkoleń (m.in. na Oddziale Ortopedii i Endoprotetyki Kliniki Uniwersytetu w Bazylei w Szwajcarii i w Klinice Ortopedycznej w Eskilstunie w Szwecji)

  Członek: PTOiTr (Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego), EBJIS (European Bone and Joint Infection Society), PTZS (Polskie Towarzystwo Zakażeń Szpitalnych).

  Autor i współautor 44 publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych oraz rozdziału w podręczniku dla lekarzy specjalizujących się w chirurgii.
  Zwiń
 • Specjalizacja: anestezjologia

  Zwiń
 • lek. med. Halina Berońska-KulickaSpecjalizacja: Chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna i estetyczna.

  Doświadczenie: Absolwentka Akademii Medycznej ( obecnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) Wydziału Lekarskiego w Krakowie (1989). Tytuł specjalisty I stopnia w chirurgii ogólnej uzyskała w 1993 r. w Krakowie. Specjalizację z chirurgii plastycznej ukończyła w Warszawie pod kierunkiem prof. dr hab. Michała Kraussa i prof. dr hab. Józefa Jethona w roku 1999. Przez 6 lat pełniła funkcje zastępcy ordynatora Oddziału Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Współpracowała od 2001 z prywatnymi klinikami w Krakowie, gdzie zajmowała się głównie chirurgią plastyczną estetyczną. Następnie przez ponad 10 lat związana była z Centrum Chirurgii Plastycznej w Warszawie. W tym czasie również przez 2 lata pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Szpitalu. Im. W. Orłowskiego w Warszawie zajmując się chirurgią plastyczną rekonstrukcyjną. Jest konsultantem międzynarodowym w Interactive Plastic Surgery Network. Specjalizuje się głównie w operacjach powiek. Zajmuje się też pacjentami zakwalifikowanymi przez dermatologów do wycięcia zmian nowotworowych skóry, zwłaszcza na twarzy.

  Wykonywane zabiegi: Obecnie wykonuje głównie zabiegi w obrębie twarzy takie jak plastyka powiek, odstające uszy, odmładzanie twarzy i szyi techniką LIPOGEMS oraz plastyki po wycięciu nowotworów.

  Zwiń

  1 z 15

  Własność LUX MED. Aby uzyskać zgodę na publikację kliknij na kontakt

 • Specjalizacja: anestezjologia

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia

  Zwiń
 • dr n. med. Piotr BojarskiDr n. med. Piotr Bojarski - ma wieloletnie doświadczenie w neurochirurgii i neurotraumatologii. Przeprowadził samodzielnie ponad 2500 operacji. Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym chorób naczyniowych mózgu (tętniaków, naczyniaków tętniczo-żylnych i jamistych), guzów mózgu i rdzenia, dyskopatii szyjnej i lędźwiowej, wodogłowia, jamistości rdzenia, zespole Chiari I oraz w leczeniu spastyczności i urazach czaszkowo-mózgowych.

  Dr n. med. Piotr Bojarski jest starszym wykładowcą w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 25 lat pracował w Klinice Neurochirurgii I Wydziału Lekarskiego na Banacha, zaś obecnie w Klinice Neurochirurgii II WL w Szpitalu Bielańskim. Wykształcił wiele pokoleń studentów i lekarzy w ramach szkolenia podyplomowego. Przez ponad 15 lat był stałym konsultantem Kliniki Neurologii WUM. Ukończył szereg kursów krajowych i zagranicznych, prowadził szkolenia i wykłady z neurochirurgii w kraju i za granicą.

  Zwiń
 • Specjalizacja: anestezjologia

  Zwiń
 • Doświadczenie: absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończył studia menadżerskie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Długoletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie, adiunkt i z-ca kierownika Kliniki Otolaryngologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie.

  Wykształcenie:
  praca doktorska (2007) z dziedziny laryngologii dziecięcej. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu laryngologii i medycyny estetycznej w Polsce i za granicą potwierdzone certyfikatami.

  Umiejętności:
  konsultacje laryngologiczne, leczenie zachowawcze chorób górnych dróg oddechowych,
  Leczenie operacyjne w zakresie górnych dróg oddechowych: tonsillectomia, adenotomia, tonsillotomia, zamykanie krypt migdałków, septoplastyka, conchoplastyka nosa.
  Endoskopowe (funkcjonalne) operacje zatok obocznych nosa - FESS (FEOZ). Balonoplastyki Zatok (Cewnikowanie Endoskopowe Zatok, CEZ)
  Leczenie chrapania i bezdechów sennych: plastyka podniebienia miękkiego, języczka i nasady języka diatermią radiofalową (Celon, RaVor), techniką PILLAR.
  Operacje w laryngologii dziecięcej: adenotomia, adenotonsillotomia, drenaż uszu w przebiegu wysiękowego zapalenia ucha środkowego, przycinanie wędzidełka języka i wargi.
  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej (botox) i szeroko pojętych zabiegów rewitalizujących skórę.

  Autor licznych artykułów i publikacji m.in. na temat bezdechu i chrapania. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów.
  Obecnie niezależny konsultant i chirurg w dziedzinie otorynolaryngologii.

  Zwiń
 • Specjalizacja: Specjalista chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej, od ponad 20 lat zajmuje się chirurgią żył i flebologią.

  Wykształcenie: Doktor nauk medycznych, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja z Chirurgii Naczyniowej Francuskiego Kolegium Chirurgii Naczyniowej. Dyplom Uniwersytecki z chirurgii naczyniowej - Universite Paris XII, Dyplom AFSA z chirurgii naczyniowej - Universite Paris VI.

  Autor i współautor licznych publikacji z zakresu chirurgii naczyniowej i ogólnej w piśmiennictwie polskim i światowym, oraz prezentacji zjazdowych. Nagroda Rektorska w 1999 r.- "Wykorzystanie allograftów tętniczych".

  Doświadczenie: Wiele lat spędził we Francji w referencyjnych ośrodkach chirurgii naczyniowej w Paryżu, tam też zdobył Dyplom Specjalizacyjny z Chirurgii Naczyniowej Francuskiego Kolegium Chirurgii Naczyniowej, Dyplom Uniwersytecki z chirurgii naczyniowej - Universite Paris XII oraz Dyplom AFSA z chirurgii naczyniowej - Universite Paris VI.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, European Venous Forum i Society for Vascular Surgery. Jest honorowym Członkiem College Français de Pathologie Vasculaire, College Francais de chirurgie vasculaire.

  Wykonał kilka tysięcy zabiegów na układzie żylnym, w tym nowoczesne operacje wewnątrzżylne metodą RF VENEFIT. Od ponad 15 lat wykonuje zabiegi skleroterapii. Przeszedł i systematycznie uczestniczy w kursach z zakresu nowoczesnego leczenia przewlekłej niewydolności żylnej, skleroterapii, wewnątrznaczyniowych metod leczenia niewydolności żylnej (Ablacja RF VENEFIT, VenaSeal, EVLS).

  Zainteresowania zawodowe: szczególne zainteresowanie flebologią.

  Certyfikacja Venaseal

  Zwiń
 • Specjalizacja: stomatologia, chirurgia stomatologiczna, chirurgia twarzowo-szczękowa

  Doświadczenie zawodowe: związana z medycyną od 1988 roku, w latach 2001-2013 chirurg twarzowo-szczękowy w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Od 2008 roku związana z Grupą LUX MED.

  Od 2014 roku pracuje także w Centrum Onkologii. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii i implantologii stomatologicznej oraz zabiegach onkologicznych z zakresu chirurgii stomatologicznej (m.in. operacje onkologiczne głowy i szyi, rekonstrukcje po operacjach onkologicznych i urazach, operacje onkologiczne ślinianek).

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia onkologiczna

  Zwiń
 • Specjalizacja: ginekologia

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia

  Wykształcenie: Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku

  Doświadczenie zawodowe: asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej, Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, w 2011 roku otrzymał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii naczyniowej, w 2008 - tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej.

  Uczestnik wielu szkoleń i kursów w Polsce i zagranicą.

  Certyfikacja Venaseal

  Zwiń
 • Specjalizacja: II stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych i gastroenterologii

  Doświadczenie:
   20-letnie doświadczenie w wykonywaniu badań endoskopowych w praktyce klinicznej. Od 1988 roku asystent, a następnie adiunkt w referencyjnej klinice gastroenterologii Centrum Onkologii w Polsce.

  Umiejętności: najwyższy wskaźnik procentowy w wykrywaniu polipów oraz raków jelita grubego w tym zmian wczesnych kwalifikujących się do leczenia endoskopowego w programie wczesnego wykrywania raka jelita grubego. Wykonywanie zabiegów endoskopowych - polipektomie oraz niszczenie zmian naczyniowych na drodze APC.  Zwiń
 • Specjalizacja: ortopedia

  Zwiń
 • Specjalizacja: diagnostyka endoskopowa.

  Doświadczenie: lekarz specjalista diagnostyki na Odziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej oraz Pracowni Endoskopowej w Szpitalu Grochowskim w Warszawie. Kierownik Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie Klinika Chirurgii Ogólnej i Hematologicznej. Kierownik Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wolskiego w Warszawie.

  Dodatkowe umiejętności: rozpoznawanie i leczenie chorób przewodu pokarmowego, posiada certyfikaty umiejętności wykonywania panendoskopii i kolonoskopii PTG i PTCh.
  Zwiń
 • Specjalizacja: anestezjologia

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna, estetyczna oraz chirurgia ręki. 

  Wykształcenie: ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny. W 2011 roku rozpoczął studia doktoranckie w dziedzinie medycyny regeneracyjnej i inżynierii tkankowej w Centrum Onkologii - Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

  Doświadczenie zawodowe: doświadczenie zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. W. Orłowskiego w Warszawie oraz na licznych stażach i kursach w kraju i zagranicą.
  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS).
  Nauczyciel akademicki w zakresie chirurgii plastycznej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.
  Wykładowca z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Plastycznej w Warszawie.
  Uczestnik kilkudziesięciu kursów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Autor licznych publikacji naukowych w tym rozdziału poświęconego nowotworom skóry w podręczniku do chirurgii plastycznej „Current Concepts in Plastic Surgery".
  Wielokrotnie nagradzany za swoją działalność naukową. Obecnie bierze udział w 3 interdyscyplinarnych projektach finansowanych z funduszy Unii Europejskiej. Wszystkie skupione są wokół nowej gałęzi medycyny zwanej chirurgią regeneracyjną, która wykorzystuje inżynierię, biologię molekularną i medycynę w celu wytwarzania tkanek potrzebnych do rekonstrukcji ubytków różnych części ciała.

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia, USG

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia dziecięca, urologia dziecięca

  Wykształcenie: Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja II stopnia z chirurgii dziecięcej, doktor nauk medycznych.

  Członek wielu organizacji i towarzystw, m.in.: Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, European Society for Pediatric Urology i The International Federation of Pediatric and Adolescent Gynecology.

  Doświadczenie: odbył staże m.in. w Klinice Pediatrii Hospital for Sick Children w Londynie, Klinice Chirurgii Dziecięcej Medizinische Hochschule w Hannoverze, Klinice Urologii Dziecięcej w Kobe Children's Hospital w Kobe, Babies & Children's Hospital w Nowym Yorku, College of Physician & Surgeons Columbia University w Nowym Yorku. Laureat nagrody Ministra Zdrowia za współautorstwo książki "Zakażenia układu moczowego".
  Autor i współautor ponad 120 publikacji.

  Zainteresowania zawodowe: prenatalne rozpoznanie wad wrodzonych układu moczowo-płciowego i postnatalne postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne, chirurgia rekonstrukcyjna wad wrodzonych układu moczowo-płciowego, zabiegi małoinwazyjne (endourologia i laparoskopia) u dzieci.  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista chirurgii ogólnej

  Wykształcenie: absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  Doświadczenie kliniczne: lekarz Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej, Przewodu Pokarmowego i Onkologicznej Szpitala im. Profesora Orłowskiego w Warszawie (od 2004 roku), prywatna praktyka lekarska (od 2009 roku), lekarz Szpitala LUX MED w Warszawie (od 2012 roku).

  Szkolenia i kursy: liczne szkolenia i kursy z małoinwazyjnych (laparoskopowych I wideoskopowych) sposobów leczenia przepuklin pachwinowych i brzusznych oraz staże odbyte za granicą, m.in. w Londynie i w Monachium.

  Przynależność do towarzystw medycznych: The European Hernia Society (EHS) - Europejskie Towarzystwo Przepuklinowe

  Publikacje: autor i współautor licznych publikacji polskich I zagranicznych z chirurgii ogólnej

  Wykonywane operacje: małoinwazyjne (laparoskopowe i wideoskopowe) operacje przepuklin pachwinowych i brzusznych, klasyczne (otwarte) operacje naprawcze przepuklin pachwinowych i brzusznych.


  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia dziecięca

  Zwiń
 • Specjalizacja:  Specjalista gastroenterologii

  Wykształcenie:
  Absolwent Wydziału Lekarskiego warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalizacje II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych oraz gastroenterologii. Od 2000 specjalista w zakresie medycyny rodzinnej. Doktor nauk medycznych.

  Doświadczenie: Lekarz w Klinice Gastroenterologii i Przemiany Materii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Kierownik Specjalistycznej Poradni Gastrologicznej i Poradni Endoskopowej Szpitala Bielańskiego.

  Dorobek naukowy: Autor ponad 20 prac naukowych oraz doniesień zjazdowych prezentowanych na krajowych i międzynarodowych kongresach dotyczących głównie hepatologii, endoskopii gastroenterologicznej, chorób przełyku, oceny odległych wyników leczenia oraz klinicznej oceny skuteczności leków.


  Zwiń
 • Krzysztof HałasSpecjalizacja: chirurgia ogólna, angiologia.

  Doświadczenie zawodowe: ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie w 1994 roku.  Tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej uzyskał w 2004 roku, z angiologii w 2015 roku.
  Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie oraz w szpitalach uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii - The Whittington Hospital NHS Trust London - Klinika Chirurgii Ogólnej oraz Royal Exeter and Devon NHS Trust w Exeter - Klinika Chirurgii Naczyniowej.
  Szczególnymi zainteresowaniami doktora są choroby naczyń z uwzględnieniem leczenia choroby żylakowej oraz przewlekłej niewydolności żylnej (diagnostyka USG doppler, leczenie zachowawcze+leczenie operacyjne żylaków kończyn dolnych+skleroterapia oraz kompresjoterapia) oraz leczenie owrzodzeń żylnych.
  W warunkach ambulatoryjnych wykonuje również wszystkie drobne w zakresie chirurgii ogólnej.

  Zwiń
 • Specjalizacja: Specjalista Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Reanimacji

  Doświadczenie:
  od 1987 r. specjalista anestezjologii, zastępca ordynatora, a następnie ordynator oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Dziecięcej w Al. Jerozolimskich 57.
  Od roku 2000 r.w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na stanowisku konsultanta anestezjologii.

  Zwiń
 • Specjalizacja: ginekologia, endokrynologia, medycyna przeciwstarzeniowa.

  Wykształcenie:
  Akademia Medyczna w Łodzi, Doktor Nauk Medycznych w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia.

  Doświadczenie:
  Stażystka w Sanatorium Profilaktyczno-Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Sokolnikach, stażystka w ZOZ
  Matki i Dziecka w Łodzi, Asystentka w ZOZ w Pabianicach na Oddziale Ginekologii i Położnictwa, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Klinika Chirurgii Ginekologicznej, Poradnia Ginekologii Wieku Rozwojowego, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM, NZOZ Specjalistyczny Gabinet Lekarski ONE-MED Małgorzata Jędrzejczyk.

  Założycielka Polskiego Towarzystwa Medycyny i Ratownictwa Górskiego, Członek Komisji Medycznej Polskiego Związku Alpinizmu, uczestniczka wielu kursów i szkoleń.

  Udziela konsultacji z zakresu ginekologii, również ginekologii dziecięcej, ginekologii endokrynologicznej oraz endokrynologii.
  W ramach wyżej wymienionych konsultacji zajmuje się prowadzeniem ciąży, diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń hormonalnych ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń miesiączkowania okresu rozwojowego, menopauzy, zaburzeń hormonalnych u kobiet w ciąży. Wykonuje również drobne zabiegi ginekologiczne, w tym także plastykę okolic krocza (warg sromowych).

  Zainteresowania:
  Medycyna górska, turystyka górska, narciarstwo skiturowe.

  Zwiń

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności