Powiększ czcionkę:

Drukuj
Szpital > Nasz zespół

Nasi specjaliści

 • Dyrektor Szpitala LUX MEDDyrektor Szpitala LUX MED

  Specjalizacja: Specjalista chirurgii ogólnej

  Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, studia podyplomowe w European Institute of Telesurgery - Louis Pasteur University of Strasbourg. Autor i współautor ponad 50 publikacji w piśmiennictwie polskim i światowym oraz licznych prezentacji zjazdowych. Odbył staż na Oddziale Chirurgii Naczyniowej i Oddziale Urazowo-Wypadkowym w Groote Schuur Hospital, Kapsztad, RPA. Ukończył wiele kursów i szkoleń, m.in. w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii tętnic, laparoskopii.

  Doświadczenie: Od 1991 roku lekarz kliniki nefrologii w CSK Akademii Medycznej w Warszawie, od 1991 także starszy specjalista oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej im. Św. Anny w Warszawie. Od 1995 roku samodzielny konsultant chirurgiczny w LUX MED. Od 2000 roku samodzielny konsultant chirurgiczny w centrum medycznym LIM; odpowiedzialny za nadzór nad blokiem operacyjnym i dokumentację medyczną.

  Dodatkowe umiejętności: fizjopatologia nurkowania, zaawansowane techniki ratowania życia, orzekanie do płetwonurkowania rekreacyjnego

  Hobby: nurkowanie, narciarstwo, podróże.  Zwiń
 • Specjalizacja: Specjalista chirurgii plastycznej

  Wykształcenie: Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na Wydziale Lekarskim, I stopień specjalizacji z ortopedii i chirurgii urazowej, II stopień specjalizacji z Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, doktor nauk medycznych.

  Członek m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS).

  Doświadczenie: odbyła staże m.in. na Oddziale Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, w Klinikach: Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Monachium, Onkologii w Szpitalu de la Salpetriere w Paryżu, Chirurgii Ręki w Bremen, Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Szpitalu Saint Louis w Paryżu. Ambasador marki Macrolane w Polsce. Autorytet w chirurgii plastycznej z ogromnym doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej twarzy i piersi.

  Hobby: ogród

  Zapis chata z dr Małgorzatą Chomicką - Jandą


  Zwiń

  1 z 24

  Własność LUX MED. Aby uzyskać zgodę na publikację kliknij na kontakt

 • Specjalizacja: II stopień specjalizacji z anestezjologii i intensywnej terapii.

  Doświadczenie:
  lekarz anestezjolog w wielu warszawskich szpitalach, m.in. Szpitalu Akademii Medycznej przy ul. Banacha, Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym, Centrum Zdrowia Dziecka a także CM LIM. Członek zespołu wyjazdowego w Pogotowiu Miejskim - ekipy ratunkowej oraz pediatrycznej.

  Dodatkowe umiejętności: znieczulenia do zabiegów kardiochirurgicznych i przeszczepów.


  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia urazowa i ortopedia

  Dr hab. n. med. Ireneusz Babiak specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i operacyjnym bólów, zmian pourazowych i zwyrodnieniowych stawów kolanowych, biodrowych, barkowych, kręgosłupa. Leczy deformacje stóp (haluxy, palce młotkowate). Wykonuje operacje: endoprotezy stawów biodrowych i kolanowych, jak też operacje zespolenia kości z powodu złamań, zaburzeń zrostu, operacje naprawcze z powodu zakażeń kości i endoprotez.

  Edukacja: absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, w 2014 uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego nadany na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi

  Doświadczenie: ponad 22-letnie doświadczenie zawodowe zdobywane w trakcie pracy w szpitalach klinicznych w Polsce, Niemczech, Szwajcarii i Szwecji. Wykładowca na kursach szkoleniowych z zakresu operacji rewizyjnych endoprotez stawów, zapaleń kości i stawów, planowania w endoprotezo plastyce stawów, powikłań w ortopedii w Polsce, Niemczech i Szwecji.

  Adiunkt i wykładowca w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz English Division Medical Faculty Univesity of Warsaw. Kierownik Oddziału Zapaleń Kości w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  Uczestnik wielu zagranicznych staży i szkoleń (m.in. na Oddziale Ortopedii i Endoprotetyki Kliniki Uniwersytetu w Bazylei w Szwajcarii i w Klinice Ortopedycznej w Eskilstunie w Szwecji)

  Członek: PTOiTr (Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego), EBJIS (European Bone and Joint Infection Society), PTZS (Polskie Towarzystwo Zakażeń Szpitalnych).

  Autor i współautor 44 publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych oraz rozdziału w podręczniku dla lekarzy specjalizujących się w chirurgii.
  Zwiń
 • dr n. med. Piotr BojarskiDr n. med. Piotr Bojarski - ma wieloletnie doświadczenie w neurochirurgii i neurotraumatologii. Przeprowadził samodzielnie ponad 2500 operacji. Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym chorób naczyniowych mózgu (tętniaków, naczyniaków tętniczo-żylnych i jamistych), guzów mózgu i rdzenia, dyskopatii szyjnej i lędźwiowej, wodogłowia, jamistości rdzenia, zespole Chiari I oraz w leczeniu spastyczności i urazach czaszkowo-mózgowych.


  Dr n. med. Piotr Bojarski jest starszym wykładowcą w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 25 lat pracował w Klinice Neurochirurgii I Wydziału Lekarskiego na Banacha, zaś obecnie w Klinice Neurochirurgii II WL w Szpitalu Bielańskim. Wykształcił wiele pokoleń studentów i lekarzy w ramach szkolenia podyplomowego. Przez ponad 15 lat był stałym konsultantem Kliniki Neurologii WUM. Ukończył szereg kursów krajowych i zagranicznych, prowadził szkolenia i wykłady z neurochirurgii w kraju i za granicą.

  Zwiń
 • Doświadczenie: absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończył studia menadżerskie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Długoletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie, adiunkt i z-ca kierownika Kliniki Otolaryngologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie.

  Wykształcenie:
  praca doktorska (2007) z dziedziny laryngologii dziecięcej. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu laryngologii i medycyny estetycznej w Polsce i za granicą potwierdzone certyfikatami.

  Umiejętności:
  konsultacje laryngologiczne, leczenie zachowawcze chorób górnych dróg oddechowych,
  Leczenie operacyjne w zakresie górnych dróg oddechowych: tonsillectomia, adenotomia, tonsillotomia, zamykanie krypt migdałków, septoplastyka, conchoplastyka nosa.
  Endoskopowe (funkcjonalne) operacje zatok obocznych nosa - FESS (FEOZ). Balonoplastyki Zatok (Cewnikowanie Endoskopowe Zatok, CEZ)
  Leczenie chrapania i bezdechów sennych: plastyka podniebienia miękkiego, języczka i nasady języka diatermią radiofalową (Celon, RaVor), techniką PILLAR.
  Operacje w laryngologii dziecięcej: adenotomia, adenotonsillotomia, drenaż uszu w przebiegu wysiękowego zapalenia ucha środkowego, przycinanie wędzidełka języka i wargi.
  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej (botox) i szeroko pojętych zabiegów rewitalizujących skórę.

  Autor licznych artykułów i publikacji m.in. na temat bezdechu i chrapania. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów.
  Obecnie niezależny konsultant i chirurg w dziedzinie otorynolaryngologii.

  Hobby: sporty wodne, podróże.

  Zwiń
 • Specjalizacja: Specjalista chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej, od ponad 20 lat zajmuje się chirurgią żył i flebologią.

  Wykształcenie: Doktor nauk medycznych, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja z Chirurgii Naczyniowej Francuskiego Kolegium Chirurgii Naczyniowej. Dyplom Uniwersytecki z chirurgii naczyniowej - Universite Paris XII, Dyplom AFSA z chirurgii naczyniowej - Universite Paris VI.

  Autor i współautor licznych publikacji z zakresu chirurgii naczyniowej i ogólnej w piśmiennictwie polskim i światowym, oraz prezentacji zjazdowych. Nagroda Rektorska w 1999 r.- "Wykorzystanie allograftów tętniczych".

  Doświadczenie: Wiele lat spędził we Francji w referencyjnych ośrodkach chirurgii naczyniowej w Paryżu, tam też zdobył Dyplom Specjalizacyjny z Chirurgii Naczyniowej Francuskiego Kolegium Chirurgii Naczyniowej, Dyplom Uniwersytecki z chirurgii naczyniowej - Universite Paris XII oraz Dyplom AFSA z chirurgii naczyniowej - Universite Paris VI.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, European Venous Forum i Society for Vascular Surgery. Jest honorowym Członkiem College Français de Pathologie Vasculaire, College Francais de chirurgie vasculaire.

  Wykonał kilka tysięcy zabiegów na układzie żylnym, w tym nowoczesne operacje wewnątrzżylne metodą RF VENEFIT. Od ponad 15 lat wykonuje zabiegi skleroterapii. Przeszedł i systematycznie uczestniczy w kursach z zakresu nowoczesnego leczenia przewlekłej niewydolności żylnej, skleroterapii, wewnątrznaczyniowych metod leczenia niewydolności żylnej (Ablacja RF VENEFIT, VenaSeal, EVLS).

  Zainteresowania zawodowe: szczególne zainteresowanie flebologią.

  Hobby: muzyka, windsurfing, podróże.

  Certyfikacja Venaseal

  Zwiń
 • Specjalizacja: stomatologia, chirurgia stomatologiczna, chirurgia twarzowo-szczękowa

  Doświadczenie zawodowe: związana z medycyną od 1988 roku, w latach 2001-2013 chirurg twarzowo-szczękowy w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Od 2008 roku związana z Grupą LUX MED.

  Od 2014 roku pracuje także w Centrum Onkologii. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii i implantologii stomatologicznej oraz zabiegach onkologicznych z zakresu chirurgii stomatologicznej (m.in. operacje onkologiczne głowy i szyi, rekonstrukcje po operacjach onkologicznych i urazach, operacje onkologiczne ślinianek).

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia

  Wykształcenie: Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku

  Doświadczenie zawodowe: asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej, Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, w 2011 roku otrzymał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii naczyniowej, w 2008 - tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej.

  Uczestnik wielu szkoleń i kursów w Polsce i zagranicą.

  Certyfikacja Venaseal

  Zwiń
 • Specjalizacja: II stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych i gastroenterologii

  Doświadczenie:
   20-letnie doświadczenie w wykonywaniu badań endoskopowych w praktyce klinicznej. Od 1988 roku asystent, a następnie adiunkt w referencyjnej klinice gastroenterologii Centrum Onkologii w Polsce.

  Umiejętności: najwyższy wskaźnik procentowy w wykrywaniu polipów oraz raków jelita grubego w tym zmian wczesnych kwalifikujących się do leczenia endoskopowego w programie wczesnego wykrywania raka jelita grubego. Wykonywanie zabiegów endoskopowych - polipektomie oraz niszczenie zmian naczyniowych na drodze APC.  Zwiń
 • Specjalizacja: diagnostyka endoskopowa.

  Doświadczenie: lekarz specjalista diagnostyki na Odziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej oraz Pracowni Endoskopowej w Szpitalu Grochowskim w Warszawie. Kierownik Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie Klinika Chirurgii Ogólnej i Hematologicznej. Kierownik Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Wolskiego w Warszawie.

  Dodatkowe umiejętności: rozpoznawanie i leczenie chorób przewodu pokarmowego, posiada certyfikaty umiejętności wykonywania panendoskopii i kolonoskopii PTG i PTCh.
  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna, estetyczna oraz chirurgia ręki. 

  Wykształcenie: ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny. W 2011 roku rozpoczął studia doktoranckie w dziedzinie medycyny regeneracyjnej i inżynierii tkankowej w Centrum Onkologii - Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

  Doświadczenie zawodowe: doświadczenie zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. W. Orłowskiego w Warszawie oraz na licznych stażach i kursach w kraju i zagranicą.
  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS).
  Nauczyciel akademicki w zakresie chirurgii plastycznej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.
  Wykładowca z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Plastycznej w Warszawie.
  Uczestnik kilkudziesięciu kursów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Autor licznych publikacji naukowych w tym rozdziału poświęconego nowotworom skóry w podręczniku do chirurgii plastycznej „Current Concepts in Plastic Surgery".
  Wielokrotnie nagradzany za swoją działalność naukową. Obecnie bierze udział w 3 interdyscyplinarnych projektach finansowanych z funduszy Unii Europejskiej. Wszystkie skupione są wokół nowej gałęzi medycyny zwanej chirurgią regeneracyjną, która wykorzystuje inżynierię, biologię molekularną i medycynę w celu wytwarzania tkanek potrzebnych do rekonstrukcji ubytków różnych części ciała.

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia dziecięca, urologia dziecięca

  Wykształcenie: Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja II stopnia z chirurgii dziecięcej, doktor nauk medycznych.

  Członek wielu organizacji i towarzystw, m.in.: Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, European Society for Pediatric Urology i The International Federation of Pediatric and Adolescent Gynecology.

  Doświadczenie: odbył staże m.in. w Klinice Pediatrii Hospital for Sick Children w Londynie, Klinice Chirurgii Dziecięcej Medizinische Hochschule w Hannoverze, Klinice Urologii Dziecięcej w Kobe Children's Hospital w Kobe, Babies & Children's Hospital w Nowym Yorku, College of Physician & Surgeons Columbia University w Nowym Yorku. Laureat nagrody Ministra Zdrowia za współautorstwo książki "Zakażenia układu moczowego".
  Autor i współautor ponad 120 publikacji.

  Zainteresowania zawodowe: prenatalne rozpoznanie wad wrodzonych układu moczowo-płciowego i postnatalne postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne, chirurgia rekonstrukcyjna wad wrodzonych układu moczowo-płciowego, zabiegi małoinwazyjne (endourologia i laparoskopia) u dzieci.  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista chirurgii ogólnej

  Wykształcenie: absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  Doświadczenie kliniczne: lekarz Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej, Przewodu Pokarmowego i Onkologicznej Szpitala im. Profesora Orłowskiego w Warszawie (od 2004 roku), prywatna praktyka lekarska (od 2009 roku), lekarz Szpitala LUX MED w Warszawie (od 2012 roku).

  Szkolenia i kursy: liczne szkolenia i kursy z małoinwazyjnych (laparoskopowych I wideoskopowych) sposobów leczenia przepuklin pachwinowych i brzusznych oraz staże odbyte za granicą, m.in. w Londynie i w Monachium.

  Przynależność do towarzystw medycznych: The European Hernia Society (EHS) - Europejskie Towarzystwo Przepuklinowe

  Publikacje: autor i współautor licznych publikacji polskich I zagranicznych z chirurgii ogólnej

  Wykonywane operacje: małoinwazyjne (laparoskopowe i wideoskopowe) operacje przepuklin pachwinowych i brzusznych, klasyczne (otwarte) operacje naprawcze przepuklin pachwinowych i brzusznych.


  Zwiń
 • Specjalizacja:  Specjalista gastroenterologii

  Wykształcenie:
  Absolwent Wydziału Lekarskiego warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalizacje II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych oraz gastroenterologii. Od 2000 specjalista w zakresie medycyny rodzinnej. Doktor nauk medycznych.

  Doświadczenie: Lekarz w Klinice Gastroenterologii i Przemiany Materii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Kierownik Specjalistycznej Poradni Gastrologicznej i Poradni Endoskopowej Szpitala Bielańskiego.

  Dorobek naukowy: Autor ponad 20 prac naukowych oraz doniesień zjazdowych prezentowanych na krajowych i międzynarodowych kongresach dotyczących głównie hepatologii, endoskopii gastroenterologicznej, chorób przełyku, oceny odległych wyników leczenia oraz klinicznej oceny skuteczności leków.

  Hobby:
  góry, wspinaczka, śpiewanie i sporty wytrzymałościowe.

  Zwiń
 • Krzysztof HałasSpecjalizacja: chirurgia ogólna, angiologia.

  Doświadczenie zawodowe: ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie w 1994 roku.  Tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej uzyskał w 2004 roku, z angiologii w 2015 roku.
  Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie oraz w szpitalach uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii - The Whittington Hospital NHS Trust London - Klinika Chirurgii Ogólnej oraz Royal Exeter and Devon NHS Trust w Exeter - Klinika Chirurgii Naczyniowej.
  Szczególnymi zainteresowaniami doktora są choroby naczyń z uwzględnieniem leczenia choroby żylakowej oraz przewlekłej niewydolności żylnej ( diagnostyka USG doppler, leczenie zachowawcze + leczenie operacyjne żylaków kończyn dolnych + skleroterapia oraz kompresjoterapia) oraz leczenie owrzodzeń żylnych.
  W warunkach ambulatoryjnych wykonuje również wszystkie drobne w zakresie chirurgii ogólnej.

  Zwiń
 • Specjalizacja: Specjalista Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Reanimacji

  Doświadczenie:
  od 1987 r. specjalista anestezjologii, zastępca ordynatora, a następnie ordynator oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Dziecięcej w Al. Jerozolimskich 57.
  Od roku 2000 r.w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na stanowisku konsultanta anestezjologii.

  Zwiń
 • Specjalizacja: pielęgniarstwo.

  Doświadczenie zawodowe: od 2000 r. aktywny zawodowo pielęgniarz, pracujący m.in. na oddziałach intensywnej terapii, od 2010 r. związany ze Szpitalem LUX MED.

  Wybrane kursy i szkolenia: pielęgniarstwo epidemiologiczne, wykonanie i interpretacja zapisu EKG, kurs komunikacji i profesjonalnej obsługi pacjenta, szczepienia ochronne, leczenie ran, pierwsza pomoc przedmedyczna.

  Zwiń
 • Specjalizacja: ginekologia, endokrynologia, medycyna przeciwstarzeniowa.

  Wykształcenie:
  Akademia Medyczna w Łodzi, Doktor Nauk Medycznych w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia.

  Doświadczenie:
  Stażystka w Sanatorium Profilaktyczno-Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Sokolnikach, stażystka w ZOZ
  Matki i Dziecka w Łodzi, Asystentka w ZOZ w Pabianicach na Oddziale Ginekologii i Położnictwa, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Klinika Chirurgii Ginekologicznej, Poradnia Ginekologii Wieku Rozwojowego, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM, NZOZ Specjalistyczny Gabinet Lekarski ONE-MED Małgorzata Jędrzejczyk.

  Założycielka Polskiego Towarzystwa Medycyny i Ratownictwa Górskiego, Członek Komisji Medycznej Polskiego Związku Alpinizmu, uczestniczka wielu kursów i szkoleń.

  Udziela konsultacji z zakresu ginekologii, również ginekologii dziecięcej, ginekologii endokrynologicznej oraz endokrynologii.
  W ramach wyżej wymienionych konsultacji zajmuje się prowadzeniem ciąży, diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń hormonalnych ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń miesiączkowania okresu rozwojowego, menopauzy, zaburzeń hormonalnych u kobiet w ciąży. Wykonuje również drobne zabiegi ginekologiczne, w tym także plastykę okolic krocza (warg sromowych).

  Zainteresowania:
  Medycyna górska, turystyka górska, narciarstwo skiturowe.

  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

  Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej w Kijowie. Specjalista z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Ukraińskim Naukowo-Badawczym Instytucie Traumatologii i Ortopedii. Posiada stopień doktora nauk medycznych, po studiach doktoranckich w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Warszawie w roku 2006.

  Doświadczenie:  Od 1995r. zajmuje się leczeniem chorób wrodzonych i nabytych układu lokomocji u dzieci i nastolatków. Od roku 2000 zajmuje się chirurgicznym leczeniem chorób stóp u dorosłych i dzieci. Starszy asystent Katedry i Kliniki Ortopedii WUM Oddziału Dziecięcego. Specjalizuje się w leczeniu chorób wrodzonych takich jak:  choroby stawów biodrowych u dzieci z konsekwencjami u dorosłych, choroby stóp u dzieci,  zniekształcenia klatki piersiowej (klatka lejkowata, klatka kurza), zniekształcenia kończyn u dzieci i nastolatków, nawykowe zwichnięcia rzepki u dzieci i nastolatków, pourazowe zniekształcenia kończyn u dzieci i dorosłych, diagnostyką i leczeniem chorób stóp u dzieci i dorosłych (niestabilność stopy, paluch koślawy, palce młotkowate (szponiaste) oraz USG stawów biodrowych sp. Grafa u noworodków wraz z konsultacją specjalistyczną.

  Przeprowadzane zabiegi: operacja Ponsetti, rekonstrukcje stóp u noworodków i dzieci: leczenie stopy końsko szpotawej - tkanki miękkie, rekonstrukcje stóp u dzieci: leczenie stopy końsko-szpotawej - tkanki miękkie i układ kostny, usunięcie wyrośli chrzęstno - kostnych, chirurgiczne leczenie torbieli kostnych i tkanek miękkich u dzieci i dorosłych, podanie BOTOXu domięśniowo u dzieci i spastyków, chirurgiczne leczenie niestabilności stawu skokowego u dorosłych, chirurgiczne leczenie palucha koślawego, chirurgiczne leczenie palców młotkowatych, szponiastych stopy, usunięcie torbieli stóp.

  Zwiń
 • Dietetyk, specjalista ds. żywienia człowieka oraz dyplomowany psychodietetykiem.

  Ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz dyplomowanym Menedżerem SPA & Wellness.

  W Szpitalu LUX MED prowadzi Pacjentów w procesie leczenia otyłości, przed i po zabiegach bariatrycznych oraz wszczepieniu balona żołądkowego.


  Zwiń
 • Spcejalizacja: Choroby Wewnętrzne, Gastroenterologia

  Wykształcenie:
  Akademia Medyczna w Warszawie

  Doświadczenie: Pracownia Endoskopowa Szpitala Praskiego w Warszawie, Oddział Gastroenterologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie, Pracownia Endoskopowa Kliniki Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby CSK na Banacha w Warszawie, Pracownia Endoskopowa Szpitala LUX MED, Klinika Polskiej Fundacji Gastroenterologii w Warszawie, NZOZ Olympus Endoterapia w Warszawie, Szpital Kolejowy w Warszawie.


  Zwiń
 • Specjalizacja: choroby wewnętrzne II stopnia i gastroenterologia II stopnia

  Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu

  Doświadczenie:  Konsultant chorób wewnętrznych na II Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Bielańskiego. Współtwórca i kierownik poradni gastroenterologicznej i pracowni endoskopowej w Szpitalu Bielańskim. Zastępca ordynatora, a potem ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii Szpitala Sióstr Elżbietanek. Obecnie konsultant gestroenterologii i wykonowca badań endoskopowych w Szpitalu Grochowskim i  przychodniach prywatnych. 

  Certyfikaty: PAGE (European Association for Gastroenterology), EBG (European Board of Gastroenterology), TIP (Towarzystwo Internistów Polskich).

  Dodatkowe umiejętności: badania endoskopowe - gastroskopia, rektoskopia.
  Zwiń
 • Specjalizacja: II stopień chirurgia onkologiczna, I stopień otolaryngologia

  Doświadczenie zawodowe: praca w Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Kl.Piersiowej AM w Warszawie CSK Banacha, Oddział Otolaryngologii Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego przy ul. Niekłańskiej, Centrum Onkologii Warszawa ul.Roentgena, Klinika Chirurgii 1-go Dnia "Jolly Med".
  Zajmuje się głównie diagnostyką i leczeniem zmian skóry: znamion (wykonuje dermatoskopię), raków i czerniaków skóry, zwłaszcza zlokalizowanych w obrębie głowy i twarzy - ze szczególnym uwzględnieniem okolicy powiek, nosa, uszu, guzami tkanek miękkich, guzami ślinianek i powiększonymi węzłami chłonnymi. W koniecznych przypadkach wykonuje także przeszczepy skóry lub rekonstruuje ubytki płatami skóry. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

  Hobby: podróże,wycieczki górskie, uprawa storczyków

  Zwiń
 • Specjalizacja: psycholog, dyplomowany i certyfikowany psychoterapeuta

  Wykształcenie: Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Liczne warsztaty, konferencje i szkolenia m.in.: Racjonalna Terapia Zachowania - warsztat dotyczący przezwyciężania poczucia beznadziejności, przeznaczony dla pacjentów onkologicznych, Terapia Poznawczo-behawioralna, prowadzona przez Oxford Cognitive Therapy Center i Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej - dwuletnie podyplomowe szkolenie, dotyczące udzielania pomocy w stanach depresyjnych, w zaburzeniach odżywiania i w różnorodnych stanach lękowych (tj. ataki paniki, nieśmiałość i lęk społeczny, fobie, nerwica natręctw, lęk uogólniony, czyli stałe zamartwianie się, lęk o zdrowie, stres pourazowy i doświadczenia traumatyczne); Profesjonalna Szkoła Psychoterapii, prowadzona przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej - czteroletnie podyplomowe szkolenie w psychoterapii integracyjnej, dotyczące udzielania pomocy osobom doświadczającym trudności w relacjach z innymi i w związkach partnerskich (tj. trudności z wyborem odpowiedniego partnera (seria nieudanych związków), wycofania, wybuchów złości, uwikłania, zależności, współuzależnienia i innych) osobom będącym w sytuacjach kryzysowych (takich jak żałoba, rozstanie, nagła zmiana życiowa, choroba i inne kryzysy życia codziennego), psychoterapii w zaburzeniach osobowości, zaburzeniach nerwicowych i występujących pod postacią somatyczną (takich jak zespół jelita nadwrażliwego, czynnościowe bóle głowy, żołądka, mięśni); Seminarium warsztatowe pt. "Program psychoterapii dla Dorosłych Dzieci Alkoholików w podejściu psychoterapii integracyjnej"..

  Doświadczenie: konsultacje psychologiczne, prowadzenie terapii indywidualnej zorientowanej integracyjnie w zależności od specyfiki problemów, prowadzenie terapii grupowej, prowadzenie treningów relaksacyjnych, prowadzenie seminariów warsztatowych (interwencja w kryzysie samobójczym, pomoc w żałobie, doświadczeniu traumatycznym, w zaburzeniach lękowych, w kryzysach w związku, pomoc DDA oraz ofiarom przemocy), prowadzenie indywidualnej terapii zorientowanej poznawczo-behawioralnie, udzielanie interwencji kryzysowej pacjentom po leczeniu operacyjnym choroby wieńcowej, przebytej transplantacji oraz kwalifikowanym do przeszczepu serca.

  Posiada Certyfikat Psychoterapeuty w Health Professions Council w Wielkiej Brytanii - Specjalizacja w dziedzinie psychologii i psychoterapii oraz Completion Certificate przyznany przez Oxford Cognitive Behavioural Therapy i Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

  Hobby: fotografowanie, jazda konna, kuchnia śródziemnomorska, japońska

  Zwiń
 • Specjalizacja: Specjalista gastroenterologii i chorób wewnętrznych

  Wykształcenie: Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja II stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych. Specjalista w dziedzinie gastroenterologii.

  Doświadczenie zawodowe:
  Lekarz w Klinice Chorób Wewnętrznych i Pneumonologii Akademii Medycznej w Warszawie, Oddziale Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii Szpitala Wolskiego w Warszawie, Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, Oddziale Gastroenterologii i Endoskopii Szpitala Klinicznego w Truro (Kornwalia).
  Posiada szerokie doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób układu pokarmowego, w wykonywaniu badań i zabiegów endoskopowych w obrębie całego przewodu pokarmowego oraz w zakresie endoskopowej cholangio-pankreatografii wstecznej (ECPW).
  Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Bierze czynny udział w organizowanych przez towarzystwo konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

  Autor i współautor prac w dziedzinie gastroenterologii opublikowanych w piśmiennictwie polskim i zagranicznym.

  Hobby:
  rodzina, wędkowanie, narty.


  Zwiń
 • Specjalizacja: ortopedia, chirurgia urazowa narządu ruchu.

  Wykształcenie: Akademia Medyczna w Warszawie, II Wydział Lekarski.

  Doświadczenie: Staż podyplomowy w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie. Młodszy asystent, rezydent w trakcie stażu specjalizacyjnego w zakresie chirurgii urazowej narządu ruchu i ortopedii w SPSK im. A. Grucy CMKP w Otwocku (2009-2016). Starszy asystent, rezydent w SPSK im. A. Grucy CMKP w Otwocku (2016-).

  Uczestnik Sympozjów, Szkoleń i Konferencji z Ortopedii, leczenia złamań.


  Zwiń
 • Specjalizacja: II stopień specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologiilek. med. Agnieszka Kurczuk-Powolny

  Wykształcenie
  : Akademia Medyczna w Warszawie

  Doświadczenie: przez wiele lat związana za Szpitalem Św. Zofii w Warszawie, nastepnie ze Szpitalem Św. Anny w Piasecznie, gdzie była ordynatorem Oddziału Położnictwa i Ginekologii. Pracowała też m.in. w Przychodni Leczenia Niepłodności Novum. Posiada certyfikat PTG w zakresie ultrasonografii ginekologiczno-położniczej.

  Zainteresowania zawodowe: zajmuje się wszelkimi kobiecymi chorobami, ma doświadczenie w leczeniu niepłodności i prowadzeniu trudnych ciąż. Wykonuje zabiegi i operacje ginekologiczne, w tym rewitalizację laserową pochwy laserem UltraFrax Reborn. Wykonuje też badania kolposkopowe oraz USG ginekologiczne i położnicze w pełnym zakresie.
  Od lat publikuje artykuły popularnonaukowe oraz udziela porad w miesięczniku "Dziecko" i innych mediach.
  Interesuje się medycyną holistyczną, traktującą Pacjenta jako całość oraz łączeniem nowoczesnych osiągnięć medycyny z naturalnymi metodami leczenia. Chętnie przyjmuje nietypowe Pacjentki, weganki czy zwolenniczki medycyny alternatywnej. Prywatnie, jak sama twierdzi, jest szczęśliwą, spełnioną zawodowo i osobiście kobietą, żoną i matką dwojga wspaniałych dzieci,

  Zainteresowania: pasjonatka jogi i jazdy konnej.


  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia plastyczna, chirurgia ogólna 

  Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej, doktor nauk medycznych.

  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.

  Doświadczenie: Klinika Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego. Adiunkt w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Asystent, a później adiunkt Kliniki Chirurgii Ogólnej CMKP w Warszawie.

  Założyciel, przewodniczący, a później opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Ogólnej CMKP w Warszawie. Opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP. Wieloletni nauczyciel akademicki w zakresie chirurgii plastycznej i ogólnej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego Lekarzy w Warszawie. Wykładowca z zakresu chirurgii plastycznej na Wydziale Kosmetologii dla Lekarzy na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.
  Krajowy i międzynarodowy konsultant medyczny firmy Q-med. w dziedzinie Macrolane. Krajowy i międzynarodowy konsultant medyczny firmy Allergan w dziedzinie implantów piersi. Autor i współautor licznych publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej.  Zwiń

  1 z 21

  Własność LUX MED. Aby uzyskać zgodę na publikację kliknij na kontakt

 • Specjalizacja: II stopień urologia, I stopień chirurgia ogólna

  Wykształcenie: Absolwent II Wydział Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista I stopnia chirurgii ogólnej, II stopnia urologii.

  Doświadczenie zawodowe: Asystent oddziału chirurgii i potem urologii Szpitala specjalistycznego w Ostrołęce, Asystent Kliniki Urologii Akademii Medycznej w Warszawie, Szpitala Dzieciątka Jezus, lekarz w Centrum Medycznym Wola oraz Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim.

  Umiejętności: endoskopia i laparoskopia

  Hobby: żeglarstwo


  Zwiń

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności