Powiększ czcionkę:

Drukuj
Szpital > Nasz zespół

Nasz zespół

Lekarze w Szpitalu LUX MEDPersonel medyczny Szpitala tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie: lekarze chirurdzy, ortopedzi, ginekolodzy, w większości związani od lat z placówkami Grupy LUX MED. Zespół został rozszerzony o wybitnych specjalistów z warszawskich klinik i szpitali. Opiekę nad Pacjentami sprawuje zespół doświadczonych anestezjologów i pielęgniarek.

Sprawdź szczegółowe informacje o lekarzach pracujących w naszym Szpitalu

Rada Naukowa

Wsparcie merytoryczne zapewnia Rada Naukowa Grupy LUX MED, w której członkami są profesorowie i docenci posiadający nie tylko zaszczytne tytuły, ale i duże doświadczenie oraz imponujący dorobek naukowy. Wypracowywane przez Radę Naukową standardy gwarantują najwyższą jakość usług medycznych świadczonych w naszych placówkach.

Sprawdź Członków Rady Naukowej Grupy LUX MED


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności