Powiększ czcionkę:

Drukuj
Szpital > Aktualności

Bieżące

  • Grupa LUX MED, ale także ja osobiście, jesteśmy niezwykle dumni z nowego szpitala onkologicznego, zlokalizowanego w Warszawie przy ulicy Szamockiej - kolejnej placówki, która już wkrótce zostanie udostępniona Pacjentom - powiedziała Anna Rulkiewicz, Prezes Zarządu Grupy LUX MED. Pragnę podkreślić, że zbudowanie szpitala onkologicznego...
  • Szanowni Państwo,Informujemy, że pobrania krwi w Szpitalu LUX MED przy ul. Puławskiej 455 odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-10:00. Pobrania możliwe również w każdą pierwszą sobotę miesiąca.
  • Uprzejmie informujemy, że od 1. września br. zmienia się organizacja pracy recepcji w szpitalu.Rejestracja Pacjentow, która odbywała do tej pory na parterze, została przeniesiona na 1. piętro szpitala. Odbiór wyników badań laboratoryjnych, histopatologicznych, RTG oraz rejestracja wszelkich usług z wyłączeniem badań MRI, będzie możliwa jedynie na pierwszym piętrze.Zmianom ulegną także godziny pracy szpitala i punktu odbioru wyników badań:
  • Od 01.09.2016 r. pracownia RTG w Szpitalu LUX MED przy ul. Puławskiej 455 będzie czynna w godzinach:Poniedziałek - Piątek 8.00 -20.00 Sobota 8.00 -13.00 Niedziela - pracownia RTG nieczynna Rejestracja Pacjentów odbywa się na Ip. w szpitalu.
  • Uprzejmie informujemy, że od 4 maja dyżur chirurga ogólnego w Szpitalu LUX MED będzie pełniony w godz. 8.00-20.00 od poniedziałku do niedzieli. Dyżur nocny nie będzie pełniony. Z dyżuru można skorzystać odpłatnie zgodnie z cennikiem szpitala.Dyżur ortopedyczno-chirurgiczny w ramach abonamentu pełniony jest w szpitalu Carolina Medical Center - więcej informacji.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności