Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > O Grupie

Certyfikowane Systemy Zarządzania

 • Certyifkat Zarządzania JakościąGrupa LUX MED wdrożyła i utrzymuje System Zarządzania Jakością oraz standardy świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie. W codziennej działalności absolutnym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort Pacjentów, co znajduje odzwierciedlenie nie tylko w misji, wizji i wartościach, ale także w indywidualnie ustalanych celach jakościowych.

  W regularnym cyklu placówki Grupy LUX MED poddawane są zewnętrznym audytom mającym na celu potwierdzenie zgodności wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2008 w zakresie udzielania ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych: profilaktyki, diagnostyki laboratoryjnej, diagnostyki obrazowej, diagnostyki histopatologicznej, leczenia, rehabilitacji, medycyny pracy oraz stomatologii

  Potwierdzeniem wysokiej oceny działań jakościowych Grupy LUX MED mogą być także wyniki regularnie prowadzonych badań poziomu satysfakcji Klientów, którzy jakość świadczonych usług oceniają bardzo wysoko. Prowadzone są także regularne audyty wewnętrzne, których wyniki przekładają się na działania naprawcze, korygujące i zapobiegawcze, służące ciągłemu doskonaleniu Grupy LUX MED.

  Certyfikat Systemu Zarządzania

  Zwiń
 • Certyfikat Bezpieczeństwa Informacji

  W czerwcu 2015 roku w LUX MED zakończył się audyt potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji z normą ISO 27001:2013. Dzięki czemu LUX MED Sp. z o.o. uzyskała kolejny certyfikat potwierdzający, że wdrożone systemy zarządzania placówkami odpowiadają najwyższym standardom i międzynarodowym normom.

  Audytorzy jednostki certyfikującej British Standards Institution, którzy przeprowadzili audyt w LUX MED, chwalili skuteczne wdrożenie zasad nadzoru nad dokumentacją medyczną oraz dużą świadomość pracowników w dziedzinie bezpieczeństwa informacji.

  Certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji z normą ISO 27001:2013 ma dla LUX MED szczególną wartość. Znaczącą część informacji przetwarzanych w spółce stanowią bardzo wrażliwe informacje medyczne zawierające m.in. dane medyczne i osobowe Pacjentów - ich gromadzenie, przetwarzanie i przechowywanie jest obwarowane rygorystycznymi wymaganiami prawnymi i restrykcyjnymi procedurami wewnętrznymi.

  Mimo że certyfikat ISO 27001:2013 dotyczy zarządzania ogółem informacji w firmie, w przypadku LUX MED jest poświadczeniem wyjątkowej dbałości nie tylko o informacje korporacyjne, lecz przede wszystkim o dane bezpośrednio dotyczące Pacjentów - ich zdrowia, bezpieczeństwa i prywatności.  Zwiń

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności