Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Kariera

Centrum Edukacji Medycznej

Centrum Edukacji Medycznej CEMED, które jest częścią Grupy LUX MED to unikalna w Polsce jednostka edukacyjna.

CemedKoncentruje się na treningu praktycznym technik chirurgicznych w warunkach kadawer lab. Szkolenia chirurgiczne odbywają się w salach imitujących blok operacyjny. CEMED jest też podmiotem wpisanym na listę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Dużą uwagę przywiązujemy do kadry naukowej i instruktorskiej, z którą podejmujemy współpracę. Dbając o wysoki poziom naszych kursów tylko rekomendowani specjaliści z kraju i z zagranicy są włączani w nasze projekty.

W latach 2012-2015 CEMED zorganizował:

  • prawie 300 kursów kadawerowych dla blisko 4000 uczestników
  • ponad 50 seminariów dla blisko 4000 uczestników
  • szkolenia w dziedzinie; ortopedii, ginekologii, otolaryngologii, chirurgii szczękowo-twarzowej, medycyny rekonstrukcyjnej, medycyny estetycznej, stomatologii, mikrochirurgii.

Organizowane są także Pokazy Anatomiczne, które cieszą się ogromną popularnością. Ponadto, CEMED organizuje seminaria i warsztaty dla lekarzy różnych specjalizacji, diagnostów, techników elektroradiologii oraz fizjoterapeutów.

kursPrzykłady takich wydarzeń to:

  • sympozjum „Reumatologia w pigułce dla ortopedów",
  • seminarium „Wartość kliniczna badania genetycznego w onkologii - stan obecny i perspektywy",
  • seminarium techników elektroradiologii "Jama brzuszna i miednica mała",
  • warsztaty „Mikormacierze CGH w diagnostyce klinicznej",
  • warsztaty i seminaria dla fizjoterapeutów organizowane przy wspólpracy z Carolina Medical Center.

CEMED zawsze stawia na praktyczny wymiar edukacji. Wiele spotkań ma charakter warsztatowy lub jest skoncentrowanych wokół precyzyjnie wskazanego zagadnienia.

Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy i projekty, które przy doświadczeniu i szerokim zapleczu technicznym Centrum Edukacji Medycznej CEMED mogą zostać zorganizowane. Pytania i pomysły dotyczące nowych warsztatów mozna zgłaszać do:

Marcina Łasińskiego
Dyrektora ds. Rozwoju
Tel. 530 630 507
e-mail: m.lasinski@cemed.pl

Po więcej informacji zapraszamy na www.cemed.pl.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności