Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Aktualności

Bieżące

2017-08-22

Wspieramy uczestników 18. PKO Poznań Maratonu

fot. Przemysław SzyszkaJesteśmy partnerem 18. PKO Poznań Maratonu, który wystartuje 15 października. Podczas wydarzenia biegacze będą mogli skorzystać z bezpłatnej opieki fizjoterapeutycznej, w specjalnie przygotowanej strefie masażu Grupy LUX MED. Do dyspozycji maratończyków będzie ponad 100-osobowy zespół naszych fizjoterapeutów.

Ponadto dla wszystkich uczestników zawodów przygotowaliśmy specjalną ofertę konsultacji, badań i zabiegów. Do 30 listopada 2017 roku zapraszamy do skorzystania z 15% rabatu na wszystkie usługi w placówkach LUX MED, Medycyna Rodzinna lub PROFEMED.

By skorzystać z oferty, należy skontaktować się z ogólnopolską infolinią pod nr tel. 22 33 22 842 lub bezpośrednio z recepcją wybranej placówki Grupy LUX MED, podać hasło „Maraton Poznański" i umówić się na dostępną w ofercie konsultację, badanie lub zabieg.

Sprawdź adresy placówek, w których można skorzystać z oferty TUTAJ.

Poznań Maraton

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności