Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Aktualności

Bieżące

2017-12-18

Praca placówek w trakcie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Uprzejmie informujemy, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku nasze placówki będą działały według tymczasowo zmienionego rozkładu pracy. Przypominamy, że w tym czasie nasi Pacjenci mogą korzystać z czatów z internistami, pediatrami oraz położną, które są dostępne na Portalu Pacjenta.

Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia centrów medycznych uzyskają Państwo w plikach zamieszczonych poniżej oraz pod numerem ogólnopolskiej infolinii 22 33 22 888. Prosimy o sprawdzenie grafików przed zaplanowaniem wizyty lekarskiej.

Praca placówek w dniach 18.12.2017-7.01.2018:

Praca placówek - Warszawa

Praca placówek - pozostałe miasta

Badania laboratoryjne - Warszawa i pozostałe miasta

Nasi Pacjenci, którzy posiadają rozszerzone konto na Portalu Pacjenta, mogą korzystać z czatów z internistami oraz pediatrami.

Konsultacje w dzień świąteczny odbywają się w następujących godzinach:

  • 31.12 - pediatra, internista i położna - 7.00-22.00
  • 01.01 - pediatra, internista i położna - 8.00-24.00
  • 06.01 - pediatra, internista i położna - 8.00-24.00

W trakcie rozmowy można przedstawić swój problem zdrowotny i uzyskać poradę, otrzymać skierowanie oraz skonsultować wyniki badań. Zapis rozmowy zostanie dołączony do dokumentacji medycznej Pacjenta. Aby wziąć udział w wirtualnej rozmowie ze specjalistą, wystarczy otworzyć zakładkę „Czat" na Portalu Pacjenta. Z czatu można korzystać bez dodatkowych opłat oraz bez wcześniejszych zapisów przez 7 dni w tygodniu.
Czaty dostępne są także na aplikacji Portal Pacjenta. Można ją pobrać ze sklepów App Store (system iOS) oraz Google Play (system Android). Rozmowa ze specjalistą jest możliwa zarówno w formie czatu tekstowego, jak i połączenia głosowego.

Zapraszamy do zakładki Czat na Portalu Pacjenta!

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności