Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Aktualności

Bieżące

2017-10-30

Praca placówek w okresie świąt listopadowych

Uprzejmie informujemy, że w okresie świąt listopadowych nasze placówki będą działały według tymczasowo zmienionego rozkładu pracy. Przypominamy, że w tym czasie nasi Pacjenci mogą korzystać z czatów z internistami i pediatrami, które są dostępne na Portalu Pacjenta.

Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia centrów medycznych uzyskają Państwo w plikach zamieszczonych poniżej oraz pod numerem ogólnopolskiej infolinii 22 33 22 888. Prosimy o sprawdzenie grafików przed zaplanowaniem wizyty lekarskiej.

Czat z lekarzem

Praca placówek w dniach 30.10-14.11.2017:

Praca placówek - Warszawa

Praca placówek - pozostałe miasta

Badania laboratoryjne - Warszawa i pozostałe miasta

Nasi Pacjenci, którzy posiadają rozszerzone konto na Portalu Pacjenta, mogą korzystać z czatów z internistami oraz pediatrami.

Konsultacje w dzień świąteczny odbywają się w następujących godzinach:

1.11 oraz 11.11 - lekarz pediatra, lekarz internista, położna: 7:00-24:00 (w tym dniu nie odbędą się czaty z pielęgniarką pediatryczną).

W trakcie rozmowy można przedstawić swój problem zdrowotny i uzyskać poradę, otrzymać skierowanie oraz skonsultować wyniki badań. Zapis rozmowy zostanie dołączony do dokumentacji medycznej Pacjenta. Aby wziąć udział w wirtualnej rozmowie ze specjalistą, wystarczy otworzyć zakładkę „Czat" na Portalu Pacjenta. Z czatu można korzystać bez dodatkowych opłat oraz bez wcześniejszych zapisów przez 7 dni w tygodniu.
Czaty dostępne są także na aplikacji Portal Pacjenta. Można ją pobrać ze sklepów App Store (system iOS) oraz Google Play (system Android). Rozmowa ze specjalistą jest możliwa zarówno w formie czatu tekstowego, jak i połączenia głosowego.

Zapraszamy do zakładki Czat na Portalu Pacjenta!

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności