Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Aktualności

Bieżące

2016-12-12

Czaty ze specjalistami dostępne także poprzez aplikacje

Wizyty online, czyli e-konsultacje z naszymi specjalistami, które dostępne są na Portalu Pacjenta, cieszą się dużym zainteresowaniem. Teraz konsultację online mogą Państwo odbyć również za pośrednictwem telefonu komórkowego, korzystając z aplikacji Portal Pacjenta. Dzięki temu dostęp do lekarza jest jeszcze szerszy - rozmowę można przeprowadzić w dowolnym miejscu.

Aby skorzystać z czatu z lekarzem, wystarczy mieć dostęp do internetu oraz zainstalowaną i zaktualizowaną aplikację Portal Pacjenta. Można ją pobrać ze sklepów App Store (system iOS) oraz Google Play (system Android). Rozmowa ze specjalistą jest możliwa zarówno w formie czatu tekstowego, jak i połączenia głosowego.

Konsultacje online za pośrednictwem komputera oraz aplikacji dostępne są dla Pacjentów posiadających abonament medyczny. Na Państwa pytania czekają lekarze interniści oraz pediatrzy - od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-22.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 12.00-22.00.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami mobilnymi i pobrania aplikacji Portal Pacjenta, aby móc w pełni korzystać z nowoczesnej telemedycyny.

Instrukcja obługi czatów - IOS

Instrukcja obsługi czatów - Android

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności