Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Aktualności

Bieżące

2017-10-03

Centra Infekcyjne w całej Polsce

Jeśli masz objawy grypy lub przeziębienia możesz skorzystać z pomocy Centrum Infekcyjnego w jednym z 9 miast w całej Polsce.

To już kolejny rok, kiedy uruchamiamy tego typu konsultacje dla Pacjentów oczekujących na wizytę u pediatry lub internisty w trybie pilnym. Pacjent odbywający wizytę w ramach Centrum Infekcyjnego otrzymuje kompleksową opiekę medyczną realizowaną we współpracy pielęgniarki i lekarza. Usługa realizowana jest zarówno dla Pacjentów dorosłych, jak i dzieci, u których wystąpiły objawy infekcji układu oddechowego lub przewodu pokarmowego. Na wizytę w większości CentrówInfekcyjnych obowiązują zapisy.
Rezerwacja wizyt odbywa się poprzez Portal Pacjenta - zamów wizytę klikając usługę "Konsultacja internisty w centrum infekcyjnym".

Szczegółowe informacje dostępne TUTAJ.

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności