Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Plany i programy
Nasz Doradca pomoże
w wyborze i podjęciu najlepszej decyzji

Oferta preferencyjna dla osób którym zakończył się abonament firmowy

Kompleksowa opieka medyczna dzieci i osób dorosłych
Oferta preferencyjna dla osób którym zakończył się abonament firmowy
Nasz Doradca odpowie na Twoje pytania.

Nowa Oferta Kontynuacji to ubezpieczenie zdrowotne, skierowane do osób, które posiadały opiekę medyczną w LUX MED Sp. z o.o. w ramach abonamentu pracowniczego lub w LMG Försäkrings AB Oddział w Polsce w ramach grupowego ubezpieczenia zdrowotnego. Dzięki temu mogą one zachować ciągłość opieki medycznej u dotychczasowych lekarzy Grupy LUX MED, co jest szczególnie ważne np. w zakresie kompleksowej opieki specjalistycznej jak również w zapewnieniu tej opieki dla dzieci z dostępem do kompleksowego zakresu zaawansowanych badań diagnostycznych.
Ubezpieczenie jest dostępne na warunkach preferencyjnych dla osób, które nie ukończyły 70 roku życia i nie minęło 30 dni od daty zakończenia opieki medycznej w ramach abonamentu pracowniczego w LUX MED Sp. z o.o. lub w LMG Försäkrings AB Oddział w Polsce w ramach grupowego ubezpieczenia zdrowotnego do daty rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej.
Zachęcamy do zapoznania się z Nową Oferta Kontynuacji - teraz dajemy możliwość wyboru najdogodniejszego wariantu zakresu.

Świadczenia medyczne realizowane są w blisko 90 nowoczesnych placówkach własnych Grupy LUX MED (LUX MED i Medycyna Rodzinna) oraz w zależności od dostępności usług medycznych, w ogólnopolskiej sieci ponad 700 placówek współpracujących wymienionych na stronie www.luxmed.pl/placowki700. Abonamenty w pełni pokrywają koszty świadczeń medycznych gwarantowanych w ramach Umowy - dzięki temu możesz korzystać z usług medycznych zawartych w Zakresie, bez dodatkowych dopłat.
Możliwy jest wybór form płatności w ratach miesięcznych, kwartalnych, półrocznych oraz rocznych.

Odpowiadamy na Twoje najważniejsze potrzeby medyczne i oferujemy w ramach świadczeń objętych abonamentem:

 • nielimitowany dostęp bez skierowania do lekarzy podstawowej opieki medycznej oraz 18 specjalności dla osób dorosłych,
 • nielimitowany dostęp za skierowaniem dla dodatkowych 16 specjalności dla osób dorosłych,
 • nielimitowany kompleksowy panel badań diagnostycznych (w tym diagnostyka obrazowa RTG, USG, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny wraz ze standardowymi środkami kontrastowymi),
 • konsultacje alergologa oraz skórne testy alergiczne,
 • prowadzenie ciąży,
 • kompleksowe konsultacyjne zabiegi laboratoryjne,
 • 24 godzinny dostęp do Telefonicznej Informacji Medycznej i szybki dostęp do lekarzy dyżurnych w nagłych sytuacjach,
 • 24 godzinny dostęp do usługi Doradca Hospitalizacji, wyspecjalizowanej infolinii profesjonalistów i doradców medycznych udzielających informacji związanych z organizacją przyjęć do szpitali, zarówno w ramach świadczeń finansowanych publicznie jak i komercyjnie, w przypadku konieczności hospitalizacji planowej.

Dbamy o Twoją wygodę oraz oszczędzamy Twój czas i pieniądze oferując:

 • prosty i szybki proces kompletacji niezbędnych dokumentów - zobacz jak to zrobić
 • po dokonaniu pierwszej płatności składki jak również po otrzymaniu prawidłowo podpisanych dokumentów, szybką aktywację uprawnień nie wcześniej niż 3 dni robocze,
 • dzięki posiadaniu kontynuacji abonamentu Pacjent zachowuje ciągłość historii choroby oraz nie dopłaca żadnych pieniędzy przy wizycie u specjalisty lub podczas badań wymienionych w Zakresie,
 • korzystne formy płatności i zniżki za płatności roczne i półroczne,
 • zniżki na usługi nie objęte abonamentem, a świadczone w placówkach własnych Grupy LUX MED w wysokości 10%,
 • wybór dogodnego wariantu płatności

Dla zapoznania się z szczegółowym zakresem usług poszczególnych wariantów oferty kontynuacji zachęcamy do pobrania załączników:

 1. Oferta Kontynuacja Podstawowa
 2. Oferta Kontynuacja Rozszerzona
 3. Oferta Kontynuacja Kompleksowa


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności