Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > O zdrowiu

Lista szkół

LISTA SZKÓŁ BIORĄCYCH UDZIAŁ W AKCJI „UMIEM POMÓC"

Warszawa (Jesień 2011 / Zima 2012)
1. IV Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu AK „Parasol", ul. Hawajska 14a
2. VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Wawelska 46
3. VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, ul. Jagiellońska 38
4. XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, ul. Nowowiejska 37a
5. XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, ul. Wiktorska 99
6. XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. Bema 76
7. LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, ul. Elbląska 51
8. LXXX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa, ul. Wiśniowa 56
9. Technikum Mechatroniczne nr 1 im. Leopolda Staffa, ul. Wiśniowa 56
10. Gimnazjum nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej, ul. Obrzeźna 12a
11. Niepubliczne Gimnazjum nr 9 im. Roberta Schumana, ul. Zoltana Balo 1

Katowice (Jesień 2012 / Zima 2013)
1. V Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego, ul. Generała Z.W. Jankego
2. VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza, ul. Lwowska 2
3. Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Pankiewicza, ul. Ułańska 7a
4. Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego, ul. Mikołowska 26
5. Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku, ul. Adama Mickiewicza 16

Kraków (Jesień 2012 / Zima 2013)
1. I społeczne Liceum Ogólnokształcące im. X.B.W. Ignacego Krasickiego, ul. Dunajewskiego 6
2. XVI Liceum Ogólnokształcące im. Kamila Krzysztofa Baczyńskiego, ul. Osiedle Willowe 35
3. Zespół Szkół Poligraficzno-Księgarskich im. Zenona Klemensiewicza, ul. Osiedle Tysiąclecia 38
4. Zespół Szkół Budowlanych nr 1, ul. Jana Szablowskiego 1c
5. Zespół Szkół Budowlanych nr 2, ul. Osiedle Szkolne 18

Piaseczno (Lato 2013)
1. Technikum nr 2 im. Emilii Plater, Aleja Brzóz 26

Wrocław (Jesień 2013)
1. HO-GA Szkoła Gastronomiczna, ul. Jedności Narodowej 46a
2. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. NMP Pośredniczki Łask, ul Szkocka 64
3. Liceum Profilowane nr 3 im. Czesława Miłosza, ul. Szkocka 64
4. Zespól Szkół nr 1, ul Słubicka 29/33
5. Liceum Profilowane nr XVIII, ul. Młodych Techników 58
6. VII Liceum Ogólnokształcące, im. K.K. Baczyńskiego, ul. Krucza 49

Trójmiasto (Jesień 2014)
1. SOiO Conradinum: XVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Piramowicza 1/2, Gdańsk
2. SOiO Conradinum: Technikum nr 18, ul. Piramowicza 1/2, Gdańsk
3. Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna nr 19, ul. Stefana Batorego 26, Gdańsk
4. Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 8, ul. Smoleńska 5/7, Gdańsk
5. Technikum nr 3, ul. Śmidowicza 49, Gdynia
6. Gdyńskie Liceum Autorskie STO, ul. Pomorska 39, Gdynia
7. Technikum Budowy Okrętów, ul. Energetyków 13A, Gdynia
8. II Liceum Ogólnokształcące, Aleja Niepodległości 751, Sopot
9. III Liceum Ogólnokształcące, ul. Oskara Kolberga 15, Sopot

Poznań (Wiosna 2015)
1. XXVIII Liceum Ogólnokształcące
2. Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 28
3. XXX Liceum Ogólnokształcące
4. Liceum Profilowane - Zespół Szkół Handlowych (profil policyjny i pożarniczy)
5. Technikum - Zespół Szkół Handlowych (spec. celna)
6. Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
7. Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 8
8. Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 4
9. Technikum Łączności - Zespół Szkół ŁącznościLista szkół biorących udział w IV edycji kampanii „Umiem Pomóc":

Torun (Wiosna 2016)
1. III Liceum Ogólnokształcące im. Samuela Bogumiła Lindego
2. VI Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru
3. VII Liceum Ogólnokształcące im. Wandy Szuman
4. Liceum Akademickie
5. Technikum nr 9
6. Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 3
7. Zasadnicza Szkoła Budowlana Blok

Rzeszów (2017/2018) - trwa nabór placówek do udziału w programie.


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności