Powiększ czcionkę:

Drukuj

Tomografia komputerowa Warszawa

Tomografia komputerowa w WarszawieTomografia komputerowa jest jedną z podstawowych metod diagnostycznych, pozwalającą rozpoznać m.in. schorzenia centralnego układu nerwowego, narządów jamy brzusznej i klatki piersiowej, a także układu kostno-stawowego.


Tomografia komputerowa w Warszawie wykonywana jest w wielu placówkach diagnostycznych. Dokonując wyboru miejsca, w którym badanie będzie przeprowadzone, pacjent powinien kierować się przede wszystkim jakością sprzętu, którym dysponuje placówka, a także kwalifikacjami personelu. W trakcie badań tomografii komputerowej wykorzystywane są bowiem promienie rentgena, które - w zbyt dużej dawce - mogą przynieść niepożądane skutki.

LUX MED Diagnostyka oferuje przeprowadzenie tomografii komputerowej w Warszawie. Dysponuje aparatami nowej generacji, które niwelują skutki promieniowania na ciało pacjenta i pozwalają na bardzo szybkie i precyzyjne wykonanie badania. Poprzez zastosowanie wielu rzędów detektorów promieniowania RTG uzyskuje się większy jednorazowy zakres badania, a co się z tym wiąże - redukuje się do minimum dawkę promieniowania. Nowoczesny sprzęt pozwala także stworzyć przestrzenną, trójwymiarową rekonstrukcję badanych narządów wewnętrznych ciała pacjenta. Natomiast automatyczna strzykawka sprężona z aparatem tomografii komputerowej stosowana do dożylnego podawania środków kontrastowych pozwala na programowanie szybkości i dawki środka kontrastowego, co dodatkowo podnosi jakość wykonywanych badań.

  • Pracownia Tomografii Komputerowej, ul. Kasprzaka 17, Warszawa, tel. 22 880 90 80
  • Pracownia Tomografii Komputerowej, ul. Cegłowska 80, Warszawa, tel. 22 880 90 80
  • Pracownia Tomografii Komputerowej, Gdyńska 1/3 , Wołomin, tel. 22 763 32 74

Zapraszamy do LUX MED Diagnostyka - dowiedz się więcej.


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności