Powiększ czcionkę:

Drukuj

Rezonans magnetyczny Warszawa

Rezonans magnetyczny, ze względu na swoje zalety, jest jedną z najczęściej wykorzystywanych technik obrazowania: jest bezpieczny, nie naraża pacjentów na oddziaływanie promieniowania jonizującego, może być stosowany nawet w diagnostyce kobiet w ciąży.

Rezonans magnetyczny w Warszawie

Rezonans magnetyczny w Warszawie wykonywany jest w wielu placówkach. Wybierając miejsce, w którym badanie będzie przeprowadzane, pacjent powinien przede wszystkim uwzględnić jakość posiadanego przez placówkę sprzętu oraz doświadczenie personelu medycznego.

LUX MED Diagnostyka oferuje przeprowadzenie badania rezonansem magnetycznym w Warszawie. Dysponuje nowoczesną aparaturą umożliwiającą wykonanie szerokiej gamy badań radiologicznych przez doświadczony zespół specjalistów.

LUX MED Diagnostyka w Warszawie

  • Pracownia Rezonansu Magnetycznego; ul. Puławska 455, tel. 22 880 90 80
  • Pracownia Rezonansu Magnetycznego; ul. 1 Sierpnia 8, tel. 22 880 90 80
  • Pracownia Rezonansu Magnetycznego; ul. Kasprzaka 17, tel. 22 880 90 80
  • Pracownia Rezonansu Magnetycznego; ul. Niekłańska 4/24, tel. 22 880 90 80
  • Pracownia Rezonansu Magnetycznego; ul. Cegłowska 80, tel. 22 880 90 80

Zapraszamy do LUX MED Diagnostyka - dowiedz się więcej.


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności