Powiększ czcionkę:

Drukuj

Wyniki badań

Zakładając konto pełnego dostępu na Portalu Pacjenta, masz możliwość podglądu wyników swoich badań laboratoryjnych. Dzięki temu nie musisz dzwonić na infolinię, aby dowiedzieć się, czy wyniki są już dostępne. Informacja o nich pojawiać się będzie na Twoim koncie na Portalu Pacjenta. W ten sposób nie wychodząc z domu, będziesz mieć do nich dostęp od momentu opublikowania ich w systemie. Oryginał wyników badań zamieszczony w formie PDF możesz w razie potrzeby wydrukować.

Badania dostępne tylko w formie papierowej lub badania, do których laboratorium przesłało kolejną wersję wyniku, dostępne będą do odbioru wyłącznie w placówce, ale informacja o nich zamieszczona zostanie w systemie. Dzięki temu dowiesz się, kiedy możesz je odebrać.

Badania, o których informacja w ogóle nie pojawi się na Portalu Pacjenta, to badania poufne (takie jak HIV i WR).

Jeśli w placówce wyrazisz zgodę na dostęp do rozszerzonego konta, jednocześnie zgodzisz się na udostępnianie wyników badań laboratoryjnych na Portalu Pacjenta. Jeśli nie chcesz, aby Twoje wyniki były dostępne na Portalu, konto nie zostanie utworzone. (Szczegółowe informacje o rodzajach kont i dostępnych funkcjach znajdziesz w zakładce poniżej - „Zakładanie konta na Portalu Pacjenta".)


ZAQV7Nd5Hys


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności