Powiększ czcionkę:

Drukuj

CM LUX MED ul. Legnicka 51/53

Uprzejmie informujemy, że w dniach 05-15.08.2016 r. Dział Obsługi Pacjenta będzie pełnił dyżur w zakresie wydawania wyników badań oraz dokumentacji medycznej. Pacjentów zapraszamy do placówki wejściem bocznym znajdującym się w holu budynku Quatro Forum.

Uprzejmie informujemy, że w trakcie okresu wakacyjnego i planowanych remontów, nasze wybrane placówki będą działały według tymczasowo zmienionego rozkładu pracy. Zmiany grafików dotyczą dni 20.06.2016 r. - 31.08.2016 r. i są dostępne TUTAJ.


Adres placówki

ul. Legnicka 51/53
54-203, Wrocław

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 888

Dyrektor placówki
Dyrektor placówki

Jarosław Gawron

Dyrektor Centrum Medycznego

jaroslaw.gawron@luxmed.pl


Recepcja CM Legnicka
  • od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 20.00,
  • w soboty w godzinach 8.00-16.00,
  • tel. (71) 798 82 59 (informacja - brak możliwości rejestracji wizyt),
  • recepcja.legnicka@luxmed.pl
Konsultacje lekarskie

Specjaliści: alergolog, alergolog dziecięcy, dermatolog, diabetolog, dietetyk, endokrynolog, endokrynolog dziecięcy, ginekolog, internista, kardiolog, kardiolog dziecięcy, laryngolog, laryngolog dziecięcy, lekarz rodzinny, neurolog, okulista, okulista dziecięcy, ortopeda, ortopeda dziecięcy, psycholog, pulmonolog, reumatolog, reumatolog dziecięcy, radiolog, urolog.

Grafik pracy lekarzy

Gabinet zabiegowy
Stomatologia

Usługi stomatologiczne w zakresie:

  • stomatologii zachowawczej,
  • stomatologii dziecięcej.

Gabinet czynny w godzinach pracy przychodni.
Badania i inne usługi


Zamawianie leków

Za pośrednictwem portalu Zamów Lek pacjenci mogą zamawiać przez Internet zarejestrowane w Polsce leki, które są dostarczane w ciągu 24 godzin do wybranej apteki.
Więcej informacji.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności