Wybierz sekcję:

dla pacjentów

CM LUX MED ul. Wołoska 7

Uprzejmie informujemy, że w trakcie zbliżających się Świąt Wielkanocnych oraz weekendu majowego nasze placówki będą działały według tymczasowo zmienionego rozkładu pracy. Sprawdź szczegóły.

Adres placówki

Ul. Wołoska 7
02-672, Warszawa

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 888

Dyrektor placówki

Dyrektor placówki

Beata Jasica

Dyrektor Centrum Medycznego

beata.jasica@luxmed.pl


Godziny pracy placówek

  • Przychodnia D1: poniedziałek - piątek 8.00 - 20.00, sobota - niedziela: nieczynne
  • Przychodnia D2: poniedziałek - piątek 8.00 - 20.00.
Gabinet zabiegowy

  • Gabinet zabiegowy D1, D2 czynny od poniedziałku do piątku czynny od godz. 08.00-19.30 (pobrania badań krwi od godz. 08.00-10.00).

Konsultacje lekarskie

Specjaliści: chirurg dziecięcy, chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, chirurg onkolog, gastroenterolog, hematolog, internista, lekarz chorób zakaźnych i tropikalnych, lekarz rodzinny, medycyna podróży, medycyna sportowa, nefrolog, neurolog, okulista, ortodonta, ortopeda, pediatra w gabinecie dzieci chorych, proktolog, reumatolog, chirurg stomatolog, protetyk, urolog, kardiolog, medycyna podróży.

Grafik pracy lekarzy


Badania i inne usługi

Gabinet stomatologiczny

  • poniedziałek - piątek w godz. 8.00-20.00
  • RTG, stomatologia zachowawcza, protetyka.

Parking

Przy budynkach przychodni znajdują się parkingi dla Pacjentów, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie informujemy, że na terenie Emparku Mokotów Business Park znajduje się płatny parking dla gości (wjazd od ul. Postępu). Zachęcamy do korzystania w razie braku wolnych miejsc.

 

Powered by Veneo - agencja interaktywna

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies,które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania
z naszego serwisu.Ustawienia te zawsze można zmienić.Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności