Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Centra Medyczne Grupy LUX MED

CM LUX MED ul. Wołoska 7

Uprzejmie informujemy, że ze względu na modernizację ulicy Marynarskiej nastąpiły zmiany w komunikacji miejskiej (m.in. skrócono trasy przejazdów tramwajów). Przed wizytą w placówce prosimy o sprawdzenie na stronie Zarządu Transportu Miejskiego najdogodniejszej drogi dojazdu.

Uprzejmie informujemy, że w trakcie okresu wakacyjnego i planowanych remontów, nasze wybrane placówki będą działały według tymczasowo zmienionego rozkładu pracy. Zmiany grafików dotyczą dni 20.06.2016 r. - 31.08.2016 r. i są dostępne TUTAJ.


Adres placówki

Ul. Wołoska 7
02-675, Warszawa

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 888

Dyrektor placówki

Dorota Fila

Dyrektor Centrum Medycznego

Dorota.Fila@luxmed.pl


Godziny pracy placówek
  • Przychodnia D1: poniedziałek - piątek 8.00 - 20.00
  • Przychodnia D2: poniedziałek - piątek 7.00 - 20.00
  • * godziny pracy CM obowiązują w okresie wakacji tj. od 01.07.2016 r. do 31.08.2016 r.
Gabinet zabiegowy
Konsultacje lekarskie

Specjaliści: chirurg dziecięcy, chirurg naczyniowy, chirurg onkolog, gastroenterolog, internista, lekarz chorób zakaźnych i tropikalnych, lekarz rodzinny, medycyna podróży, nefrolog, neurolog, okulista, ortodonta, ortopeda, pediatra w gabinecie dzieci chorych, chirurg stomatolog, protetyk, urolog, kardiolog, medycyna podróży, geriatra, lekarz medycyny sportowej, psychiatra.

Grafik pracy lekarzy


Badania i inne usługi
Gabinet stomatologiczny
  • poniedziałek - piątek w godz. 8.00-20.00
  • RTG, stomatologia zachowawcza, protetyka.
Parking

Przy budynkach przychodni znajdują się parkingi dla Pacjentów, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie informujemy, że na terenie Emparku Mokotów Business Park znajduje się płatny parking dla gości (wjazd od ul. Postępu). Zachęcamy do korzystania w razie braku wolnych miejsc.

Zamawianie leków

Za pośrednictwem portalu Zamów Lek pacjenci mogą zamawiać przez Internet zarejestrowane w Polsce leki, które są dostarczane w ciągu 24 godzin do wybranej apteki.
Więcej informacji.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności