Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Centra Medyczne Grupy LUX MED

CM LUX MED ul. Wołoska 7

Praca placówek w okresie 25.05.2016 r. - 29.05.2016 r.

Uprzejmie informujemy, że od dn. 05.09.2015 r. włączony do użytkowania zostanie drugi szlaban wjazdowy do Emparku, od strony ul. Wołoskiej, pomiędzy budynkiem Mars i Mercury.

Komunikacja w obrębie ul. Wołoskiej zostanie całkowicie przywrócona. Od godzin porannych, będzie można korzystać z dwóch szlabanów wjazdowych do Emparku oraz jednego szlabanu wyjazdowego z Emparku.

Tak jak przed rozpoczęciem prac ZDM, jeden ze szlabanów wjazdowych otwierany będzie przy użyciu kart magnetycznych, parkingowych, zaś drugi obsługiwany będzie przez pracownika ochrony. Szlaban wyjazdowy funkcjonuje bez zmian.
Adres placówki

Ul. Wołoska 7
02-675, Warszawa

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 888

Dyrektor placówki

Dorota Fila

Dyrektor Centrum Medycznego

Dorota.Fila@luxmed.pl


Godziny pracy placówek
  • Przychodnia D1: poniedziałek - piątek 7.00 - 20.00
  • Przychodnia D2: poniedziałek - piątek 7.00 - 20.00
Gabinet zabiegowy
Konsultacje lekarskie

Specjaliści: chirurg dziecięcy, chirurg naczyniowy, chirurg onkolog, gastroenterolog, hematolog, internista, lekarz chorób zakaźnych i tropikalnych, lekarz rodzinny, medycyna podróży, nefrolog, neurolog, okulista, ortodonta, ortopeda, pediatra w gabinecie dzieci chorych, proktolog, reumatolog, chirurg stomatolog, protetyk, urolog, kardiolog, hematolog, reumatolog, proktolog,medycyna podróży.

Grafik pracy lekarzy


Badania i inne usługi
Gabinet stomatologiczny
  • poniedziałek - piątek w godz. 8.00-20.00
  • RTG, stomatologia zachowawcza, protetyka.
Parking

Przy budynkach przychodni znajdują się parkingi dla Pacjentów, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie informujemy, że na terenie Emparku Mokotów Business Park znajduje się płatny parking dla gości (wjazd od ul. Postępu). Zachęcamy do korzystania w razie braku wolnych miejsc.

Zamawianie leków

Za pośrednictwem portalu Zamów Lek pacjenci mogą zamawiać przez Internet zarejestrowane w Polsce leki, które są dostarczane w ciągu 24 godzin do wybranej apteki.
Więcej informacji.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności