Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Centra Medyczne Grupy LUX MED

CM LUX MED ul. Taśmowa 7

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dn. 12.10.2018 będzie odbywała się próbna ewakuacja kompleksu biurowego Marynarska Business Park, w którym mieści się Centrum Medyczne. W tym dniu, do koło godziny 15:00 dojazd samochodem będzie utrudniony a parkowanie na wyznaczonych do tego miejscach niemożliwe. Za utrudnienia przepraszamy!

Uprzejmie informujemy, że w związku z przebudową ulicy Marynarskiej planowane jest wyłączenie ruchu na trasie tramwajowej wzdłuż ulicy Marynarskiej. Zmiana zaplanowana jest od połowy sierpnia 2016 r. na najbliższy rok.
Od poniedziałku 15 sierpnia tramwaje linii 31 będą dojeżdżały do przystanku zlokalizowanego przy ul. Marynarskiej w rejonie kładki dla pieszych przy rondzie Unii Europejskiej. Składy mają kursować co trzy minuty od strony stacji metra Wierzbno.
Przed wizytą w placówce prosimy o sprawdzenie na stronie Zarządu Transportu Miejskiego najdogodniejszej drogi dojazdu.

Plan modernizacji ul. Marynarskiej.

Adres placówki

ul. Taśmowa 7
02-677, Warszawa

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 888

Dyrektor placówki

Katarzyna Jacak

Dyrektor Centrum Medycznego

katarzyna.jacak@luxmed.pl

Godziny pracy placówki
  • poniedziałek - piątek, w godz. 7.00-20.00
  • tel.: 22 320 05 01
Gabinet zabiegowy
Konsultacje lekarskie

Specjaliści: alergolog, dermatolog, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, internista, kardiolog, laryngolog, lekarz medycyny pracy, neurolog, okulista, psychiatra, psycholog, pulmonolog.

Grafik pracy lekarzy
Badania i inne usługi
Dojazd i parking
  • Parking bezpłatny dla Pacjentów, liczba miejsc jest ograniczona do 5, za budynkiem i 5 miejsc na patio.
  • Przychodnia znajduje się w biurowcu Marynarska Business Park. Ochrona kieruje na przeznaczone miejsca dla Pacjentów.
  • Wejście do placówki: budynek C parter.
  • Komunikacja miejska: przystanek PKP Służewiec. Dojazd autobusami nr: Z-1,189, 401, 504, dojazd tramwajmi nr: 10, 17, 18, 37, dojazd KM nr: R8 i RL, dojazd SKM nr: S2 i S3 TLK.
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności