Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Centra Medyczne Grupy LUX MED

CM LUX MED ul. Domaniewska 41B

Uprzejmie informujemy, że od dn. 05.09.2015 r. włączony do użytkowania zostanie drugi szlaban wjazdowy do Emparku, od strony ul. Wołoskiej, pomiędzy budynkiem Mars i Mercury.

Komunikacja w obrębie ul. Wołoskiej zostanie całkowicie przywrócona. Od godzin porannych, będzie można korzystać z dwóch szlabanów wjazdowych do Emparku oraz jednego szlabanu wyjazdowego z Emparku.

Tak jak przed rozpoczęciem prac ZDM, jeden ze szlabanów wjazdowych otwierany będzie przy użyciu kart magnetycznych, parkingowych, zaś drugi obsługiwany będzie przez pracownika ochrony. Szlaban wyjazdowy funkcjonuje bez zmian.


Adres placówki

ul. Domaniewska 41B
02-672, Warszawa

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 888

Dyrektor placówki

Dorota Fila

Dyrektor Centrum Medycznego

Dorota.Fila@luxmed.pl


Godziny pracy placówki

 • Przychodnia D3:
  poniedziałek - piątek 7.00-20.00
  sobota 8.00-14.00
 • Przychodnia D4 (Pediatria):
  poniedziałek-czwartek 7.00-20.00
  piątek 7.00-15.00
  sobota 8.00-14.00

Konsultacje lekarskie

Specjaliści: pediatra (dzieci zdrowe, dzieci chore), alergolog, dermatolog, dietetyk, diabetolog, endokrynolog, ginekolog, ginekolog-endokrynolog, internista, kardiolog, laryngolog, lekarz rodzinny, logopeda, psychiatra, psycholog, pulmonolog, usg ginekologiczne.

Grafik pracy lekarzy

Rehabilitacja


Badania i inne usługi

Gabinet zabiegowy

Parking

Przy budynkach przychodni znajdują się parkingi dla Pacjentów, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie informujemy, że na terenie Emparku Mokotów Business Park znajduje się płatny parking dla gości (wjazd od ul. Postępu). Zachęcamy do korzystania w razie braku wolnych miejsc.


Zamawianie leków

Za pośrednictwem portalu Zamów Lek pacjenci mogą zamawiać przez Internet zarejestrowane w Polsce leki, które są dostarczane w ciągu 24 godzin do wybranej apteki.
Więcej informacji.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności