Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Centra Medyczne Grupy LUX MED

CM LUX MED ul. Chmielna 85/87

Uprzejmie informujemy, że od dn. 04.08.2018 rozpoczyna się remont parkingu podziemnego w budynku Centrum Medycznego.W związku z tym parking dla Pacjentów zostaje przeniesiony z poziomu -1 na poziom -2. Miejsca parkingowe dla naszych Pacjentów zostaną oznaczone logo LUX MED. Za utrudnienia przepraszamy!

Uprzejmie informujemy, iż w związku z remontem na sąsiadującej działce, dojście do Centrum Medycznego może być utrudnione. Obecnie funkcjonuje tylko wejście główne od ulicy Chmielnej.

Adres placówki

ul. Chmielna 85/87
00-805, Warszawa

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 888

Dyrektor placówki
Dyrektor placówki

Anna Tuszyńska


Dyrektor Centrum Medycznego

anna.tuszynska@luxmed.pl

Recepcja CM Chmielna
  • tel. 22 581 02 20 lub 22 581 02 21
  • od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-20.00,
  • soboty: 8:00-14:00.Konsultacje lekarskie
  • Specjaliści: internista, endokrynolog, kardiolog, chirurg naczyniowy, onkolog, alergolog,  ginekolog, ginekolog-endokrynolog, USG ginekologiczne, lekarz medycyny podróży.


Gabinet zabiegowy
Badania i inne usługi
Dojazd i parking
  • Parking bezpłatny dla Pacjentów, ilość miejsc ograniczona do 20. Wjazd na parking od ulicy Żelaznej, przed samym budynkiem jest zjazd do parkingu podziemnego. Przed budynkiem również znajdują się płatne miejsca parkingowe. Wjazd do kliniki dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
  • Przychodnia znajduje się w biurowcu Warta na parterze. Wejście do budynku od ulicy Chmielnej , aby dojść do naszych recepcji trzeba przejść przez cały budynek, wyjść na zewnątrz i w zależności od tego gdzie jesteśmy umówieni kierować się w stronę prawą (dzieci zdrowe / Centrum Szczepień i Profilaktyki , część ogólna) lub w lewą (dzieci chore , część ginekologiczna).
  • Komunikacja miejska: dojazd autobusami, przystanek Starynkiewicza nr: 127, 128, 157, 158, 159, 175 i tramwajami: przystanek Starynkiewicza nr: 7, 9, 22, 24, 25.
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności