Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Centra Medyczne Grupy LUX MED

CM LUX MED ul. Chmielna 85/87

Uprzejmie informujemy, że w trakcie długiego weekendu (30.05.-3.06.2018) niektóre Centra Medyczne mogą pracować według zmienionego rozkładu godzin - prosimy o zapoznanie się z grafikiem przed zaplanowaniem wizyty. Więcej informacji TUTAJ

Uprzejmie informujemy, iż w związku z remontem na sąsiadującej działce, dojście do Centrum Medycznego może być utrudnione. Obecnie funkcjonuje tylko wejście główne od ulicy Chmielnej.

Adres placówki

ul. Chmielna 85/87
00-805, Warszawa

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 888

Dyrektor placówki
Dyrektor placówki

Anna Tuszyńska


Dyrektor Centrum Medycznego

anna.tuszynska@luxmed.pl

Recepcja CM Chmielna
  • tel. 22 581 02 20 lub 22 581 02 21
  • od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-20.00,
  • soboty: 8:00-14:00.Konsultacje lekarskie
  • Specjaliści: internista, endokrynolog, kardiolog, chirurg naczyniowy, onkolog, alergolog,  ginekolog, ginekolog-endokrynolog, USG ginekologiczne, lekarz medycyny podróży.


Gabinet zabiegowy
Badania i inne usługi
Parking

Bezpłatny parking podziemny dla Pacjentów LUX MED.
Wjazd od ul. Chmielnej (przed budynkiem Warty trzeba skręcić w lewo i zjechać na dół do parkingu podziemnego, zadzwonić do ochrony i poinformować, że jest się pacjentem LUX MED).
Przed budynkiem Centrum Medycznego znajdują się miejsca parkingowe ogólnodostępne - płatne.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności