Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Aktualności

Bieżące

2017-05-15

Centrum Umawiania Rehabilitacji dostępne w kolejnych miastach

Uprzejmie informujemy, że od 15 maja infolinia Centrum Umawiania Rehabilitacji poza Warszawą i Krakowem obsługuje także Pacjentów w Poznaniu, Łodzi, Katowicach i Wałbrzychu.

Pacjenci, którzy chcą skorzystać z usług rehabilitacyjnych w placówkach Grupy LUX MED, mogą skontaktować się z pracownikami specjalnej infolinii pod numerem telefonu 22 43 44 848. Infolinia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-19:30.

Do dyspozycji Pacjentów pozostaje także adres e-mail cur@luxmed.pl oraz formularz umawiania rehabilitacji dostępny na stronie https://www.luxmed.pl/dla-pacjentow/kontakt/umawianie-rehabilitacji-formularz.html.

Z powyższych form kontaktu mogą korzystać zarówno osoby realizujące usługi rehabilitacyjne w ramach abonamentów medycznych, jak i te, które chcą uzyskać pomoc fizjoterapeutów odpłatnie. Zapraszamy do kontaktu!

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności