Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Aktualności

Bieżące

  • Chcesz poprawić satysfakcję z życia seksualnego? Borykasz się z problemami, o których krępujesz się porozmawiać ze specjalistą w cztery oczy? Zapraszamy do anonimowej rozmowy!14 oraz 17 lutego możesz skorzystać z czatu z seksuologami - sprawdź szczegóły.Pamiętaj, że codziennie możesz porozmawiać także z naszymi internistami i pediatrami, którzy czekają na Ciebie na Portalu Pacjenta!
  • Uprzejmie informujemy, że w związku ze stale rosnącą liczbą zachorowań, wydłużeniu ulega czas oczekiwania na połączenia z Infolinią oraz czas realizacji wizyt domowych. Dostępność lekarzy internistów oraz pediatrów może być utrudniona zarówno w Centrach Medycznych oraz na czatach na Portalu Pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować powstające opóźnienia. Przepraszamy za niedogodności.Więcej szczegółów dotyczących obecnej sytuacji znajduje się poniżej:
  • Uprzejmie informujemy, że ze względu na przerwę techniczną, dn. 26.01.2017 (czwartek) Czaty na Portalu Pacjenta będą działały do godz. 21:00. Prosimy o uwzględnienie powyższej informacji przy planowaniu konsultacji lekarskiej tym kanałem. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!
  • Uprzejmie informujemy, że w związku z gwałtownym wzrostem zachorowań czas oczekiwania i realizacji wizyt domowych może ulec wydłużeniu. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że wizyty domowe są realizowane wyłącznie dla Pacjentów, którzy posiadają taką usługę w ramach abonamentu.Pragniemy przypomnieć, że oferujemy rozwiązania, które ułatwiają uzyskanie porady lekarskiej:Konsultacja w formie czatu dla Pacjentów posiadających konto na Portalu Pacjenta.Centra Infekcyjne - kompleksowa opieka medyczna, przeznaczona dla osób oczekujących na wizytę w trybie pilnym.
  • Wizyty online, czyli e-konsultacje z naszymi specjalistami, które dostępne są na Portalu Pacjenta, cieszą się dużym zainteresowaniem. Teraz konsultację online mogą Państwo odbyć również za pośrednictwem telefonu komórkowego, korzystając z aplikacji Portal Pacjenta. Dzięki temu dostęp do lekarza jest jeszcze szerszy - rozmowę można przeprowadzić w dowolnym miejscu. Aby skorzystać z czatu z lekarzem, wystarczy mieć dostęp do internetu oraz zainstalowaną i zaktualizowaną aplikację Portal Pacjenta. Można ją pobrać ze sklepów

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności